Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 95
Kilkoro brainletów regularnie dyskredytuje moją społeczną działalność zgłaszania wraków na Straż Miejską, a raczej działalność UWALNIANIA MIEJSC PARKINGOWYCH dla ogółu społeczeństwa w tym śmierdzącym wędzarnią mieście.

Obstawiam, że ci sami ludzie, gdyby pojechali samochodem do przyjaciół w gości, narzekaliby, że wieczorem nie ma gdzie zaparkować (oczywiście jeśli przyjaciele ci mieszkaliby na osiedlu socjalistycznym, bo na deweloperskim nie zaparkujesz, więc tylko Uber).

Pewnie zaparkowaliby na jakimś trawniku lub na strefie wyłączonej z ruchu, jak osoba kierująca tym oto Focusem, powodując śmiertelne niebezpieczeństwo, bo hehe, co się może stać, przecież tylko na chwilę, zaraz odjeżdżamy, #!$%@? się

Niestety z takim myśleniem nie zbudujemy dobrobytu w tym państwie i społeczeństwa obywatelskiego

P. S. Nie, nie zgłosiłem go na Straż Miejską tym razem. Ale jeśli kolejny raz go tam zobaczę, to zadzwonię i będę czekać, aż przyjadą, by dopilnować wykonania prawa. Jestem mieczem Damoklesa.

#osiedlowykonfident #nowahuta #krakow
DerMirker - Kilkoro brainletów regularnie dyskredytuje moją społeczną działalność zgł...

źródło: comment_1608583547PDbkWeQQM43uKuLzatfZ3n.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@DerMirker: przecież typ z focusa nie stwarza żadnego zagrożenia, stoi za przejściem na drodze jednokierunkowej, nie zasłania wodoczności ani z jednej, ani z drugiej strony, zgłaszanie go to czyste #!$%@? się xD
  • Odpowiedz
dobra jak naprawdę podobała mi się postawa ze zgłaszaniem gruzów etc, to chyba ci się w głowie lekko przestawiło xD


@nairoht: Chyba parkujesz jak na zdjęciach, co nie?
  • Odpowiedz