Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077

Odpaliłem go na laptopie z GTX 1050. Pozytywne zaskoczenie stabilne 26 fps w 1080p w mieście na low lub w 720p przy wysokich teksturach. Poza miastem nawet do 40 fps. Da się grać, wygląda to fajnie a wgrałem go jeszcze wczoraj przed wyjściem patcha 1.05.

Jeśli chodzi o bugi no cóż, znalazłem kilka własnych XDDD
Np. można uderzyć z pięści dowolną postać na mieście, ona przed nami ucieka i w pewnym momencie po przebiegnięciu kilku zakrętów staje przestając się ruszać. Wtedy można ją atakować dalej a ona.. nie robi kompletnie nic, stoi jak słup. (Może paraliż ?) XD
Po około 30 sekundach takiego bicia pojawia się komunikat o policji a atakowana przez nas postać.. upada :D
  • 4
@Testujezycie: Cześć mam dwa pytania,
też mam lapka z GTX 1050 (wersja 4GB) ale tylko 8 GB ramu, a z tego co słyszałem to raczej zalecane jest do tej gierki 16 najlepiej w dual channelu (dual channel akurat jest ale wciąż to tylko 8GB).
Jak to u Ciebie wygląda? Ile masz tego ramu w lapku?
I drugie pytanie - na graficznych wodotryskach mi praktycznie nie zależy, jedyne co mnie zawsze denerwuje
@Sandbead: Cześć,
mam i7-8750H oraz tego GTX 1050 4gb, pamięci RAM 16 gb. Za dłuższą chwilę odpalę CP i sprawdzę ile jej używa ale nie sądzę by korzystało z całej 16'stki.

Wydaje mi się, że jeśli ustawisz full HD i wszystkie ustawienia na low wraz z jakością tekstur + ewentualnie zmniejszysz nieco skalowanie rozdzielczości to nawet w mieście będziesz miał te 30 fps
@Testujezycie: Dzięki wielkie za odpowiedź :) Przepraszam, że odpisuję po takim czasie ale odczytałem odpowiedź na telefonie jak byłem na mieście wtedy jak napisałeś i kompletnie wyleciało mi z głowy żeby odpisać.

W każdym razie bardzo mi pomogłeś bo szczerze zastanawiałem się nad kupnem CP bo na jakości grafiki szczególnie mi nie zależy byle było to 30fps we w miarę grywalnej rozdzielczości i bym się naciął i pewnie zwracał (bo kompa