Wpis z mikrobloga

Czołem pstrykające Mirki. Posiadaczem konsoli jestem od miesiąca, i krótko mówiąc była to jedna z lepszych decyzji zakupowych w tym kończącym się ciekawym roku. Z niezbędnych dodatkowych rzeczy dokupiłem folię na ekran, zestaw nakładek ochronnych z poliwęglanu (tył konsolki aż się prosi o ryski) i etui tomtoc (wersja slim). Fotel, łóżko, tron grasz gdziekolwiek, normalnie szał ciał, ale prawdziwe zalety docenia się w czasie wyjazdów. Zabrać ze sobą całą bibliotekę do ogrania, normalnie baja bongo. Switch + Kindle to obowiązkowy zestaw na każdą podróż, z czego kundel ma ostatnio więcej czasu na leżakowanie w plecaku. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie ma co ukrywać, że sam tag był źródłem wielu informacji i opinii przed samym zakupem Switcha jak i gierek, oczywiście z pomocą Gugla. Mirki umieją w Big N. Jest tu sporo do przekopania, ale to kiedyś przy okazji, teraz trzeba trochę pograć.

Tytuły na start:
- Animal Crossing
- Mario Kart 8
- Super Mario Odyssey
- Syberia 1+2

Nabytki z trwającej wyprzedaży:
- Book of Demons
- Horace
- Hue
- Machinarium

Zelda BOTW musi poczekać, wyżej w kolejce stoją Fire Emblem oraz ostatnie HW: Age of Calamity.
Tak, kupka wstydu rośnie a razem z nią lista życzeń, wszystko zgodnie z planem. Grania na kilka ładnych miechów. :)

#nintendoswitch #nintendo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czarnoksieznik_z_Angmaru: Nie grałem jeszcze w AoC więc nie wiem co tam konkretnie pokazują, ale obstawiam że prędzej odbierzesz sobie tym przyjemność z poznawania historii w samym BotW niż cokolwiek zyskasz. Tym bardziej jeśli chodzi o lepsze zrozumienie, bo


To trochę tak jakbyś oglądał prequele Star Warsów przed oryginalną trylogią. Albo czytał Silmarillion przed Hobbitem i Władcą Pierścieni ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz