Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
szukam kierowcy zielonej skody w kombi która zaparkowała na Turzynie w okolicach 11, uderzyłem w nią podczas parkowania - poszedłem kupić zeszyt i długopis i jak wróciłem to auta już nie było :/
#szczecin
  • 9
@Talvisota: Zależy jak mocno uderzyłeś. Jak lekko to właściciel może nawet się nie zorientować albo zajmie mu to trochę czasu. Błędem było niezapamiętanie rejestracji, ale wiadomo stresowa sytuacja to nie ma co się dziwić. Daj info na spotted, a jeśli będzie brak odzewu to sprawa przepadnie albo gość będzie Cię szukać za jakiś czas. Trzymaj się i nie przeżywaj - to tylko samochód. A jak dojdzie do spotkania to życzę Ci
@Talvisota tak jak wspomniał @Champois, błędem było choćby niezrobienie zdjęcia. Zabezpieczyłoby Cię to przed sytuacją, kiedy nie trafisz na kogoś normalnego.

Szanuję za to że zaczynasz szukać ofiary, jednakże zupełnie nie rozumiem dlaczego poszedłeś "po zeszyt" zamiast zostawić kartkę czy poprosić ochronę o wywołanie właściciela. W sytuacji gdyby ofiara miała np kamerkę samochodową i wezwała policję, mógłbyś mieć problemy z OC (udział własny w szkodzie za oddalenie się z miejsca kolizji).