Wpis z mikrobloga

@Kolikol: Jak widać jest on dosyć skuteczny bo inaczej by się dalej w to nie pchali. Osobiście aparat w telefonie jest ostatnią rzeczą na którą patrzę, wygląd też gra dla mnie drugo a nawet trzeciorzędną funkcję.
Prawda jest taka, że te aparaty gówno dają i nikt z tych funkcji nie korzysta, jedynie sens ma szerokokątny. Czysty marketing, damy więcej aparatów to ludzie będą myśleć, że więcej=lepiej.


@Kolikol: zeby tylko ludzie, przeciez w DxOMark tez bedzie mial wiecej punktow i ludzie bedą sie podniecac ze patrzcie w niezaleznych testach ma wiecej punktow, a to ze producenci placa im za konsultacje/certyfikacje czy jak to tam nazywają, na pewno nie
@Leniek: W sumie to samsung z androidów jest jedynym rozsądnym wyborem. Z xiaomi korzystałem ostatnio to większego badziewia jeszcze nie widziałem, realme to pewnie takie same gówno jak xiaomi, huawei to wiadomo co teraz się z nim dzieje a samsungów w przeszłości miałem kilka i były niczego sobie. Jeszce są te jakieś one plus ale tu się nie wypowiem bo nie używałem.