Wpis z mikrobloga

Koniec presezonu, czas na wytypowanie TOP 8 z każdej konferencji. Zobaczymy, czy typy Janusza się sprawdzą.
Wschód: Bucks, Nets, Heat, Sixers, Celtics, Raptors, Hawks, Wizards
Zachód: Lakers, Clippers, Nuggets, Mavericks, Trail Blazers, Warriors, Rockets (jeżeli Harden zostanie), Jazz/Suns (jeżeli Harden odejdzie, to obydwie ekipy wchodzą do PO).
A teraz możecie mnie wyzywać xD
#nba #januszenba
  • 16
@smialson: Warriors to taki rzut monetą, takie mam przeczucie, że czegoś może braknąć. Walczyć tutaj o swoje racje nie będę, bo możesz mieć racje.

Ale Pacers to moim zdaniem praktycznie pewniak. Byłbym zszokowany jakby nie weszli do tych playoffów.
@kosteq64:

Warriors to taki rzut monetą,

Pewnie, że tak. Ale jestem zdania, że zdrowa Kura to gwarancja PO.
A Indiana.... kurde, jakoś składy Hawks i Wizards robią na mnie większe wrażenie.
Ale papiery to jedno, a rzeczywistość to drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@smialson: Hawks mi się podobają, całkiem fajny offseason, ale naprawdę Wizards Ci się bardziej podobają? Westbrook będzie walczyć o dobre linijki, a nie zwycięstwa, zakładam że będzie chciał byc tam liderem, a drużyny, którym lideruje Westbrook nigdy nie będą w moich oczach faworytem do PO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@smialson: Niby jak? >Rockets, >GSW, >Blazers, >Mavs, walka z Clippers i Denver na równym poziomie. Przy założeniu, że Gobert zostanie oczywiście i nikt się nie #!$%@?.

4-5 to dosyć rozsądne założenie.
@iAmTS: >Rockets - zgoda
GSW - hmmmm, tu już mam wątpliwości
Blazers - dla mnie to ekipa z Portland może się pokusić o niespodziankę w tym sezonie
Mavs - oj niekoniecznie, Luka magic ;) + zdrowy Kristaps > Mitchell i Gobert
Walka z Clippers i Denver na równym poziomie - dla mnie te ekipy są mimo wszystko o klasę wyżej.

Przy założeniu, że Gobert zostanie oczywiście i nikt się nie #!$%@?.