Wpis z mikrobloga

Kupiłem na prezent Motorolę g8 power, nigdy nie korzystałem z Motoroli/względnie czystego Androida. Czy w tym telefonie da się ustawić w tym rozwijanym menu z przełącznikami czy jak to się zwie poprawnie (rozwijane od góry z powiadomieniami itp.) przełącznik do zmiany na wibracje/dzwonek/wyciszenie? Bo #!$%@? coś tego w tej motoroli nie widzę, są jakieś pierdoły jak np opinie, ale tego nie ma.

#android
#motorola
  • 5
@rudy103: Pokazuje, dla mnie to nie problem chociażby mnie to irytowało, ale niezbyt techniczny tata który był nauczony, że może zrobić to tamtym przyciskiem z rozwijanego menu już gorzej. Rozumiem, żeby go nie dodawać by default, ale jak mogę sobie dodać bezużyteczne opcje jak nie wiem Opinie, a takiej nie to 2/10. No trudno, będzie musiał się do tego przyzwyczaić.
@krzysiek944: wciskając knefel głośności, gdy pojawi się suwak, klikasz w ikonę słuchawki.
To zmienia stan między dzwonieniem, wibracjami i wyciszeniem.

Defaultowe działanie może być inne ale to się da zmienić w opcjach. Ale do nich to nie licz że cię ktoś poprowadzi bo przekrój opcji w zgredoidach 8-10 jest za duży.