Wpis z mikrobloga

Macie jakis pomysl jak "crack shards" w cyberpunk 2077? Mam misje poboczna w ktorej mam napisane zeby ja skrakowac, ale nie cholery nie wiem jak to zrobic - z inventory nie da sie, z journal tez, czy moze jest to kolejny blad? #cyberpunk2077
  • 7
Przyznam szczerze, ze nigdy w zadnej grze nie musialem szukac pomocy w kwestii obslugi interfejsu, ale tutaj naprawde nie mam pojecia jak to zrobic
@Nikwu: ja przechodzę do Journala (chyba J), klikam ESC i cofa mnie do jakiegoś bardziej ogólnego menu i tam po przenawigowaniu do Journal mogę zmieniać strzałkami w górę/dół interfejsy z tej kategorii, i tam jest Shards. Nie wiem jak inaczej wejść do tego "ogólnego menu"
Przyznam szczerze, ze nigdy w zadnej grze nie musialem szukac pomocy w kwestii obslugi interfejsu, ale tutaj naprawde nie mam pojecia jak to zrobic


@Nikwu: Z tym się zgadzam, UX jest tutaj tragiczny
@Zavis: Dzięki, ale poddalem się. Szczerze, to usuwam to gówno, może wrócę za poł roku jak się poprawi. Jedyny plus taki, że kupiłem ją z kodem zniżkowym w media markt, więc pełnej kwoty nie zapłaciłem. Ale na prawdę nigdy, ale to nigdy, nie spotkałem się z takim niedorobieniem gry. A już w ogóle rozwaliło mnie, gdy dostałem motocykl po tym zmarłym kumplu, wchodzę na niego i nagle zaczynam jeździć w stojącej