Wpis z mikrobloga

Taka akcja, słuchajcie - podpinam się pod tag, chociaż może niekoniecznie powinnam. Kiedyś już brałam udział w Wykopoczcie, i w Wykopace, ale szczerze, słabo funkcjonuję w warunkach narzuconych terminów. Nie byłam też pewna, czy uda mi się dobrze skompletować przesyłkę, ani czy chcę dostać piwo i książkę nie na temat. Niemniej zawsze sama akcja bardzo mi się podobała i bacznie czytałam wszystkie wpisy, śledziłam afery pietruszkowe, weryfikacyjne, ścianę wstydu i inne takie. Jestem zawsze pod wrażeniem, jak bardzo Mirki i Mirabelki się angażują w uszczęśliwienie kogoś zupełnie obcego.

W tym roku coś tam się nazmieniało z weryfikacją uczestników. I co czytam? Jakaś Mirabelka się skarży, że nie przeszła weryfikacji, a chciałaby wziąć udział. Szybki namysł i zaproponowałam jej, że może w takim razie zrobimy sobie własną wersję #wykopaka-mini-edition, całkiem poza systemem. Od słowa do słowa, poszło. Wiadomo, w duszy niepewność, nie wiadomo, kto siedzi po drugiej stronei ekranu, a wtopić przed Świętami trochę szkoda. Ale cóż, no risk, no fun! Zweryfikowałyśmy się wzajemnie w dwuosobowym gronie, następnie - co za zbieg okoliczności! - wylosowałyśmy się wzajemnie, wysłałyśmy opisy, wszystko równolegle do oficjalnych terminów. I wiecie co, obydwie paczki doszły na czas :)

Odebrałam właśnie moją i nieco mi mowę odjęło, bo popakowana jest perfekcyjnie, tak świątecznie i elegancko, że ja po prostu nie mogę teraz brutalnie podrzeć opakowań. Wiem z grubsza, co jest w środku - dziewczyna trafiła ze wszystkim :) Trochę słodkości, trochę wkładu własnego - te pierniczki!a najbardziej się chyba cieszę na świece własnej roboty, bo je uwielbiam! trochę magii Świąt, trochę rozrywki. Chcę się nacieszyć widokiem, chcę się podzielić radością z bliskimi, chcę postawić te prezenty przy stole wigilijnym i tam je otwierać.

@dobry_programista - serio, żałujcie, że straciliście taką uczestniczkę, dla mnie dobrze, ale ktoś inny stracił niepowtarzalną frajdę otrzymania paczki od niej.
@Desstiny - DZIĘKUJĘ (ʘʘ) za list, za starania, za zaufanie, za prezenty, za pamięć o moich bliskich, za tak pieczołowite spakowanie. Brak mi słów - i cieszę się, że Tobie również sprawiłam przyjemność, jak sądzę :)

Wszystkim uczestnikom oraz @Desstiny - życzę spokojnych Świąt z kimś, kogo kochacie, i kto kocha Was.

#wykopaka #zaufanie #swieta #dobreserducho
Pobierz
źródło: comment_1608395392R6ZMs3L8nt2e2kWMt3L9uF.jpg
  • 3