Wpis z mikrobloga

W tym roku #wykopaka przygotowala dla mnie @zgubilam_kredki dlatego robię #pokapake

Paczkę otrzymałam po kilkunastu ciezkich godzinach w pracy, nie mogłam sobie wymarzyć lepszego zakończenia dnia ()
Zachwycający sposób pakowania. Myślałam, ze jestem dobra w te klocki, ale nie da rady przebic, to jest już poziom profesjonalisty :D
Otwieralam podekscytowana, bo po otwarciu pudełka (piękne, z wyciętym świątecznym ornamentem) ukazały się śliczne paczuszki i trzy koperty, z listem bardzo gruba ( ͡° ͜ʖ ͡°) ‚Trafila mi się jedna z tych LEPSZYCH paczek’ - pomyślałam i nie myliłam się.
List był długi i serdeczny, jak od prawdziwej koleżanki. Uwielbiam czytać takie i jestem już po trzeciej lekturze () Dodatkiem była kartka świąteczna (bardzo zapobiegawcza, akurat nie jestem katoliczką ;) ) i opis prezentów, które mi się ukazały. Starałam się wyczuć zawartość i otwierać razem z opisem.
1. Notatnik ‚Mapa Huncwotow’, porządna robota, to nic, ze w linie, naprawdę ;) Jestem potteromaniaczka, wiecznym dzieckiem i używam pamiętników/dzienników/BuJo od dziecka. Wykorzystam z przyjemnością.
2. Książka ‚Przepis na czlowieka’, która nie ukrywam... była na mojej liście życzeń Allegro i mało brakowało, a zdazylabym kupić, ale zapomniałam XD Książka związana zarówno z moimi zainteresowaniami jak i uwielbieniem rycin/rysunków. To wydanie zarówno ciekawe ze względu na treść, jak i miłe dla oka.
3. Kawa i herbata. Obie wyśmienite, bo jestem już po degustacji () Wpasowane w gust. Herbata została zaparzona zaraz po otwarciu paczki.
4. Wódeczka! Otwarta, kieliszek poszedł. Nigdy nie próbowałam mocnego alkoholu robionego w domu, ciekawe doświadczenie i pali jak trzeba chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5. Przekaseczki, bo nie lubię i nie jem słodyczy, co dobitnie podkreślałam w opisie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Same pyszności. Nie jestem łakomczuchem, wiec wystarczą na ‚zachciewajki’ na długi czas.

Podsumowując paczka mnie zaskoczyła, wzruszyła i pomogła przetrwać ciężkie dni (niestety wczoraj pewnie przez przepracowanie w ostatnich tygodniach rozłożyło mnie choróbsko). Liczyłam na długi list, to jest perełka wśród prezentów i to dla nich biorę udział w tym wydarzeniu. @zgubilam_kredki i pomocnik @GeneraleHans wywiązali się z zadania wyśmienicie. Brakowało mi słów i nadal brakuje, żeby opisać jak bardzo jestem wdzięczna za prezent () Trzymajcie się cieplutko w tym powiększonym gronie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Serdeczne dzięki równie @Shyvana @chybaDapi i innym związanym z organizacja tego wydarzenia. Nie zazdroszczę Wam końcówki weryfikacji ( ͡ ͜ʖ ͡)
źródło: comment_1608387473DlYiUX3Agh8zW1j4jBnKzX.jpg
  • 7