Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tusiatko: ja uzywam guitar tuna na androida, nie mam stroika ale porównywałem z profesjonalnym stroikiem w sklepie i prawie identycznie ;).jeśli to pierwsze strojenie to będziesz musiała powtarzać strojenie razem z rozciąganiem się strun itp ale będzie słychać doskonale że coś dźwięk dziwny ;)
@Jemigrant: Na chybił trafił wypróbowałam Tuner Pro na ajfona (darmową wersję). Jak na moje nieprofesjonalne oko, to udało mi się w miarę nastroić dobrze, ale tak myślałam, że co jakiś czas na nowo trzeba. Ogółem bolą mnie już palce od ćwiczenia xd wybrałam last christmas, bo ma w sumie tylko 4 akordy i nie jakieś mega skomplikowane (używam tego filmiku https://youtu.be/8qO__6rD3x4). Powiem tak: przejście z C do Am spoko, z Dm
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tusiatko: za mocno naciskasz ale też kwestia wprawy, u mnie na kanale znajdziesz też na 3 akordy piosenki, tyle że nic świątecznego :p. No i bierz pod uwagę że moje wersje są stricte pod śpiewanie, stąd taki prymitywizm ;). Na innych kanałach są lepsze wersje, bardziej melodyjne ale trudniejsze w zagraniu, nie mówię w ogóle o śpiewaniu do nich
@Jemigrant: Nie płacz Ewka - chciałabym umieć to zagrać, ale to jakaś czarna magia dla mnie xd no i tak jak mówiłam... jestem jakaś nienormalna, czy to normalne, że mi zmiana akordów nie wychodzi tak płynnie i szybko? Szczególnie jak trzy palce wchodzą w grę.