Wpis z mikrobloga

W końcu przyszła i do mnie #wykopaka !!!
Był jednak strach, że już nic w tym roku niedostane ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jednak @MrDeadhead spisał się wręcz idealnie w roli Mikołaja! Dziękuje Ci bardzo za cudowną paczkę, wszystko jest trafione w punkt.
Ale po kolei. Paczka już po wyjęciu z paczkomatu mnie zainteresowała, ponieważ składała się z dwóch części. Biegłem z nią do domu jak małe dziecko. Już w drodze urzekła mnie tym jak starannie była zapakowana (Drogi Mi(r)kołaju niepotrzebnie w liście przepraszałeś za słabe zapakowanie). Po rozpakowaniu paczki moim oczom ukazały się następujące rzeczy:
-list - nie był długi, ale napisany odręcznie za co duży plus, ale mimo to był bardzo treściwy i czytałem z wielką chęcią.
-mapa do zdrapywania - strzał w dziesiątkę! Od dawna chciałem sobie taką kupić, ale jakoś nie mogłem się zebrać. W dodatku jej wykonanie jest bardzo wysokiej jakości i ... jest po prostu super! Teraz tylko szukam antyramy by ładnie ją wywiesić :)
-Dobble z HP - planszówka to zawsze fajny prezent, ale nie wiem czy trafiłeś przypadkiem, czy w czeluściach mirkoblogu była zawarta ta informacja, ale jestem ogromnym fanem Harrego Pottera. Tak więc kolejny mega fajny prezent.
-Przekąski z Indii - super pomysł, kuchnia indyjska jest mi znana, ale takich specjałów jeszcze nie jadłem. Chętnie wszystko wypróbuje (fioletowe ciacha już spałaszowane :) )

Podsumowując, paczka bardzo spersonalizowana i udana w 100%. Bardzo dziękuje za tak cudowny prezent. Drogi Mirku jeżeli będziesz kiedyś w #warszawa odezwij się, zapraszam na piwko jak tylko skończy się pandemia :).
#pokapake
Hazyl - W końcu przyszła i do mnie #wykopaka !!!
Był jednak strach, że już nic w tym...

źródło: comment_1608367104I4zHRn365VZyuLD7mvvdu0.jpg

Pobierz
  • 5