Wpis z mikrobloga

@KingOfTheWiadro @Tasde @albert107 @BajerOp:

Może ja coś przeoczyłem w tej historii, ale myślałem, że Baron stał się #!$%@? przez żonę, która go zdradzała, a córkę terroryzował, bo stawała po stronie matki. Z tego co pamiętam, to przez Annę popadł w alkoholizm, co ostatecznie zniszczyło go moralnie i dlatego ułożył się z czarnymi.

Wątek z Ciri pokazał, jakim ojcem mógłby być Baron, gdyby jego "żona" nie zniszczyła jego i ich rodziny.
  • Odpowiedz
@KingOfTheWiadro: nie da się świadomie doprowadzić do jego śmierci a jak ktoś sobie zaspoilerowal i gra pod to to trochę meh, taki meta gaming ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°) u mnie niestety nie przeżył ale chociaż pogodził się z rodziną
  • Odpowiedz
Może ja coś przeoczyłem w tej historii, ale myślałem, że Baron stał się #!$%@? przez żonę, która go zdradzała, a córkę terroryzował, bo stawała po stronie matki. Z tego co pamiętam, to przez Annę popadł w alkoholizm, co ostatecznie zniszczyło go moralnie i dlatego ułożył się z czarnymi.


@Akos: Nie. Jak byk jest w grze, że on zaczynał podpijać jak jeździł z wojskiem. Potem chlał już na całego. Na samym początku
  • Odpowiedz
No nie wiem. Baron był alkoholikiem #!$%@?ącym żonę i terroryzującym córkę...


@KingOfTheWiadro: to wszystko miało jakieś przyczyny... ludzie nie są #!$%@? z natury. Są tego uczeni, albo tacy w wyniku swoich doświadczeń.
  • Odpowiedz
CDPR trochę źle stworzyło postać Barona bo był zbyt sympatyczny a za mało ukazywał swojego "ja" przez co ludzie go polubili choć był obrzydliwym socjopatą i alkoholikiem który skrzywdził swoją rodzinę.


@Tasde: Dokładnie taki był zamysł CDPR, i właśnie to "moral ambiguity" tworzy z Barona dobrze napisaną postać. Oczywiste postaci są nudne.
  • Odpowiedz
@Trybus: myślę, że w świecie wiedźmina wykreowanym przez redów (książek nie czytałem to nie wiem) pewne narody już się wykształciły. Roche, Talar i wiele innych osób nadal walczy za nieistniejącą już Temerię, z tego co kojarzę dziedzice Foltesta są już poza ich zasięgiem. Można więc uznać, że to z pobudek narodowych. To, że klimaty są średniowieczne nie znaczy, że wszystko jest z średniowieczem identyczne.
  • Odpowiedz