Wpis z mikrobloga

Jak się uwolnić od polskiej cebulackiej mentalności, jak najlepiej się uwolnić od tej nieszczesnej polski?
Dzięki bogu nie żyje w tym lichym kraju który zwie się polską, jednak cały czas śledzę polskie informacje, wiadomości, newsy, krew mnie zalewa jak czytam tych niecywylizowanych podludzi, niepotrzebnie sobie tylko podnoszę ciśnienie jak czytam te archaiczne, nietolerancyjne, szowinistyczne, rasistowskie, średniowieczne, ksenofobiczne, idiotyczne komentarze, dlatego ten nasz kraj jest tak "rozwinięty" i dlatego jak go odwiedzam co roku (niestety) mam wrażenie że zaraz mnie okradną oplują i pobiją. Naprawdę pragnę sie uwolnić od Janusza i Sebixa. Ma ktoś dla mnie radę? Prawdopodobnie tutaj jej nie znajdę, bo skoro ktoś dalej korzysta z tej witryny to dalej jest polskim cebulakiem. :D
  • 3
@niemampsa ja jestem niemcem który wieku 2 lat wyjechał z polski, ale rodzice niestety poili mnie tym #!$%@? polskim, więc mentalnosc nietolerancyjnego rasistowskiego seby mam w sobie tak samo jak mam cywylizowanego, szanujacego drugiego człowieka, zachodnioeuropejczyka