Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znam tu kilku tutaj Mirków i widzę czasem jacy to pierwsi do walki ze szczepionkami na covid. Ja osobiście też, jednak już w prawdziwym życiu to ci waleczni internauci, deklarują, że może lepiej szczepić się, bo prace stracą.
Bo co rodzina powie. Jak myślę, że właśnie tacy ludzie aktywnie działają, to widzę ich jako pasożyty, które teraz oczywiście pod wpisem będą przyjmować różne postawy. Straszne jak niską samoocenę mają ci ludzie, że w sieci mówią to czego nie potrafią na żywo, jednak w tym jednym przypadku, ryzykują własnym zdrowiem, by stać się eksperymentem. Nie żal mi was. A resztę proszę by nigdy nie dawali kasy na pomoc jełopom,co szczepili się, a potem zaczną "pani redaktor kazali się szczepić to się szczepił"
#koronowirus #covid #przegryw #polska #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fdd2c0c35ed44000acde283
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
MeksykańskaKreatura: Czekaj, czekaj... jesteś kretynem i żalisz się, że inni nie skretyniali jeszcze do tego samego stopnia??? Wyborne. Najlepsze jest to że zakładasz, że szczepionki zaszkodzą - a skąd to wiesz? Może jesteś nie tylko epidemiologiem ale jeszcze wróżką? A może będzie tak, że to ludzie zaszczepieni zatańczą na twoim grobie? Nieeeee, niemożliwe prawda? Taki scenariusz ci się w tej łepetynce nie mieści. Wypieraj, wypieraj do woli...( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
OP: @SpienionaEskimoska za grosze. Zabawne, bo jak już mam lepsza pracę to sypie się zdanie? To tylko świadczy jak wąsko patrzysz na problem śmieszna osóbko.
@Arkos12 kolejny, który da na sobie testować szczepionkę, której nawet lekarze nie chcą. Najmądrzejszy podludek. Testuj na sobie malpko. Potem ładnie wróć do klatki.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz