Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#ps5
Słuchajcie, jeżeli chcecie coś wiedzieć na temat dostaw ps5 to wpisujcie sobie w Google ps5 restock Germany lub UK i na wielu stronach jest codzienna aktualizacja na temat jakie dostawy i które sklepy otrzymują. Ba, na temat niemieckiego mm można nawet poczytać która partia danego dnia jest wysyłana do odbiorców i w jakim landzie.
Jeżeli duża partia będzie się zbliżała do Niemiec to i także do nas. Pisali wszędzie, że ta duża dostawa ma być na początku stycznia.

Podejrzewam, że duża część osób dostanie konsole wcześniej, a reszta będzie miała anulowane lub dosyłane systematycznie do końca stycznia.
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mikorys: zgadza się. Transport morski z Japan do Niemiec trwa 40-45 dni(wiem produkcja w Chinach). Transport kolowy i pociągami 25-30 dni. Do tego dwa dni na transport po Europie. Więc prawdopodobnie te konsole co dostaniemy są już w drodze na statku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@River7: fabryk jest kilka. Z tego co czytałem to spodziewane są jedna większą i kilka mniejszych w miesiącu. Np. Taki Amazon nie zapowiada gdzie i kiedy. Dostają konsolki to od razu je wystawiają na sprzedaż. Ile tego trafia do Polski to nie mam pojęcia.
Jakbyśmy znali oznaczenia partii to moglibyśmy coś gdybać, tak jak było w mm jednoczesną sprzedaż na stronie i allegro. I prawdopodobnie to dwie oddzielne partie były.

Oczywiście