Wpis z mikrobloga

@octave25: no wlasnie to czytalam i jak dla mnie to zdanie ,,obywatele Polski oraz cudzoziemcy, którzy są małżonkami albo dziećmi obywateli Polski, albo pozostają pod stałą opieką obywateli Polsk,, mowi, ze obywatele Polski kwarantanny nie maja, ale to jest tak napisane, ze ja im nie ufam
  • Odpowiedz
@gwiezdna: bo źródłem prawa w Bolandzie są konferencje prasowe, a rozporządzenia w tej sprawie są wydawane na 1 godzinę przed rozpoczęciem ich obowiązywania

skoro minister zapowiedział kwarantannę dla wszystkich wracających transportem zorganizowanym, to znaczy że takie rozporządzenie wyda, a straż graniczna nie może póki co się opierać na zapowiedziach

poza tym czytanie całego tego bloku tekstu i opieranie się na nim xD to tylko mogła wymyślić wykopowa różowa
  • Odpowiedz
@Radek41: nie czytalam calego bloku, umiem znalezc to co mnie interesuje w tekscie dosyc szybko ;p i jesli opieranie sie na podstawach prawnych jest jakims zarzutem wobec kobiet to no nie wiem xD
  • Odpowiedz
@gwiezdna: jak już chcesz być cacy, to czytaj rozporządzenia, bo strona SG nie jest podstawą prawną

ale tak jak piszę, te dopiero się ukażą, więc pozostało ci wierzyć MZ, że będzie kwarantanna do 28 dla wszystkich wracających transportem zorg.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Radek41: no dobra, okej, ale to co jest napisane na stronie sg musi być podparte podstawą prawa, o to mi chodziło:p tak czy siak no robią bałagan
  • Odpowiedz
  • 1
no dobra, okej, ale to co jest napisane na stronie sg musi być podparte podstawą prawa, o to mi chodziło:p tak czy siak no robią bałagan


@gwiezdna Nie przejmuj się, do mnie się też o to wczoraj rzucał, że śmiem przytaczać stronę Straży Granicznej.

bo źródłem prawa w Bolandzie są konferencje prasowe, a rozporządzenia w tej sprawie są wydawane na 1 godzinę przed rozpoczęciem ich obowiązywania


@Radek41 No właśnie NIE jest, więc
  • Odpowiedz