Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 197
Gdy nikt nie wierzył że zrobię tu normalną "wymarzoną" kuchnię. Ze wzgledu na jej wielkość (100x170) bylo ciężko cos wymyślić, ale sie nie podałam :) Meble na wymiar ale dodatki i ich poszukiwanie troche zniechęcało. Miłe było jak sąsiad słysząc moj remont, przyszedl zobaczyc efekt kuchni i postanowił zrobic tak samo. Rodzice sugerowali zrobic aneks kuchenny w garsonierze, w pokoju ale bardzo tego nie chcialam. Teraz sie cieszę, ze zostałam przy swoim pomyśle. Efekt koncowy w komentarzu.

#remontujzwykopem i troche #chwalesie
Kocia_mietka - Gdy nikt nie wierzył że zrobię tu normalną "wymarzoną" kuchnię. Ze wzg...

źródło: comment_1608296292yi9EaCFYxWtvLERDuImkCG.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@Kocia_mietka: O #!$%@? to mi przypomina kuchnię w mieszkaniu które kiedyś wynajmowałem. Zawsze kiedy próbowałem tam coś wstawić, jakiś blat szafkę półkę to było za mało o 2cm, DWA #!$%@? CENTYMETRY. Ale było tanie, 300 zł odstępne, 35m2, miasto 100k

A twoja realizacja - fantastyczna. Gratuluję pomysłu, zamozaparcia i świetnego efektu końcowego.
  • Odpowiedz
@XdareckiX: 300zl, no niezle. Za taka cene, to bym pokochala te dwa centymetry ;)
Dziekuje. Jakos trzeba bylo upchac "komfort" gotowania na takiej przestrzeni.

@Darknes17: mamy chyba ten sam problem, moja lazienka 1.7x1.6. Pralka jest przy drzwiach wejsciowych :D ale wanne narozna wepchalam []

@mrozny100: tyc nie zamierzam, narazie o ciazy tez nie mysle, do tego czasu zmienie mieszkanie bo garsoniera to nie
  • Odpowiedz
@Kocia_mietka: teraz jak jestes mloda i zgrabna to spoko, ale jak upłynie kilka latek i wyhodujesz sobie zadek to bedzeisz miala problem zeby sie obrócic w tej kuchni :)
Ale sumarycznie efekt jest ładny i wyglada to w miare estetycznie.
  • Odpowiedz
@Kocia_mietka: odrazu powiem, że nieczytałem ani jednego komentarza i powiem Ci że jestem z Ciebie dumny i nawet jak byś nie była różową to bym tak powiedział a teraz spadaj, żeby nie byłonże spermie
  • Odpowiedz