Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077 #xbox Wyobraźcie sobie ze kupiliście specjalną dedykowaną konsolę do gry cp2077 i macie w niej stabilne 23 fps xD przecież za to powinien ms puścić pozew i to o grube pieniądze. Bo Sony to przynajmniej wycofało grę z ps store i nara a te konsole zostały wyprodukowane i coś teraz z nimi trzeba będzie zrobić. Aczkolwiek znając życie paradoksalnie pewnie wartość tego klocka będzie tylko wzrastać, bo to idealny monument-symbol zakpienia sobie z graczy i utraty zaufania na które latami developerzy wypruwali sobie żyły za pensje poniżej rynkowej żeby polska szkoła januszowego managementu mogła to zaprzepaścić xD
Pobierz dzeksondzekson - #cyberpunk2077 #xbox Wyobraźcie sobie ze kupiliście specjalną dedyko...
źródło: comment_1608284550fFxAJy6Mz1uEHCpaE9eHpD.jpg
  • 17
@dzeksondzekson: to grałem nawet wcześniej na patchu 1.0.0.6 to tak normalnie chodziłem po mieście i w miejscu gdzie było dużo ludzi nie mogłem biegać bo inaczej sie gra wypierdzialała wiec chodziłem powoli :P lub unikałem skupisk xD oraz jak jeździłem po drodze to też czasami zwiechy były na 3-5s (ekran się zawieszał). Po 3 dniach wyszedł fix 1.0.4 to już mogłem chodzić po mieście i jeździć bez problemu i jest spoko
@dzeksondzekson: Ja też mam ta wersję. Jest bardzo ładna. Czy żałuje? Nie

Da się grać. Unikam sytuacji bugogennych, wydajność jest okej. Nie razi aż tak. Wierze ze z czasem to poprawią.

A fabularnie mnie urzekło. 15 godzin i no bardzo dobrze mi sie gra.
A przecież na tej konsoli nie uruchomi się tylko tej gry tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dzeksondzekson niee aż tak nie jest. Nie zauważyłem żeby były zaniki tekstur. Jednak Xbox one x jest mocniejszy choć trochę niż bazowa ps4

Tak jak mówił @acpiorundc tylko dodam że czasami widzę spadki FPS. Nic więcej. Poza bugami ale to wszędzie
@Dawav: Mam nadzieje, najgorsze jest ze mimo tych wszystkich wad gra jest dużo ciekawsza od wiedźmina 3 który mnie wynudził i pierwsze pare h do momentu wsiadania do samochodu były dobre, ale potem to tragedia i nie da się zwyczajnie grać xD
@Fennrir: tak tak! dokładnie kosztowała 1499 zł z gamepassem na 30 dni + cyberpankiem oraz dlc do niego, więc uważam, że cena/oferty była całkiem ok. Tym bardziej, że chciałem sobie pograć w wiedźmina i przyszłego cyberpunka.