Wpis z mikrobloga

@Gaku745: Mój błąd, szerzenie tak radykalnych poglądów jak

- Jeżeli chcesz mieć pieniądze to musisz je zarobić, a nie zabrać komuś innemu

oraz

- Nikt nie ma prawa ukraść twojej prywatnej własności

nie powinno mieć miejsca na wykopie. Ewidentnie nie jest to miejsce na takie komentarze. Przepraszam wszystkich złodziei, którzy mogli poczuć się urażeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gaku745: To w tym złego marny trollu, że choć jest to dość oczywista i #!$%@? zarzutka, to wielka i wspaniała moderacja vikop.ru która ma sprawiedliwie egzekwować regulamin w stosunku do wszystkiego co jest na tym serwisie, nawet baitów skierowanych do ludzi którzy myślą że anarchistom można wytłumaczyć podstawy funkcjonowania społeczeństwa, tych zasad nie egzekwuje.
@Master_Boy: Hej hej to ze mam miliony na koncie to nie oznacza ze muszę przepłacać skoro mogę kupić taniej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zazwyczaj na tym ludzie zaczynaja się bogacić. Na oszczędzaniu i inwestowaniu ;)
Problem jest taki że kiedy tylko zaczyna się redystrybucja, dziwnym trafem to biedni zaczynaja biednieć najszybciej.


@revente: chyba jednak nie. Najszybciej biednieje klasa średnia - łatwa do oskubania przez podatki, opłaty, daniny i podwyżki, zbyt bogata, aby załapać się na benefity socjalne i rekompensaty.
@Gaku745: zastanawiałeś się kiedykolwiek, co się stanie, jak już się uspołeczni majątek bogatych kapitalistów? Co potrwa kilka lat, ale bogatych już nie będzie. Dalej zostaną biedni i średniacy. Potem znacjonalizuje się średniaków i pozostaną sami biedni, bo nikt dla idei nie będzie się przemęczać, jeśli efekty jego pracy/umysłu w każdej chwili mogą zostać zabrane i przekazane pani Joli z 11. dzieci, bo ona jest biedna. Czy tak daleko twoja zdolność do