Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #swieta #bozenarodzenie #rodzina #emigracja

Hej, od kilku lat mieszkam sama w Norwegii, znam jezyk norweski biegle, tutaj studiuje i pracuje i zamierzam tutaj osiedlic sie na stale. 3 miesiace temu poznalam chlopaka z ktorym jestem w zwiazku, logicznym jest to ze jest on oczywiscie Norwegiem. Ja i on jestesmy ze soba bardzo szczesliwi, nie ma zadnych problemow w naszym zwiazku. Jego rodzina mnie nie zna, nie wie rowniez ze moj chlopak ma dziewczyne. Za tydzien swieta, a ja nie mam zadnych planow, nie mam tu zadnej rodziny ani nie moge pojechac do Polski ze wzgledu na koronawirusa. Moj chlopak oswiadczyl mi dzisiaj, ze chce powiedziec jutro swoim rodzicom o mnie, bo wtedy na pewno zaprosza mnie do siebie na Wigilie. Ale ja sie boje takiej sytuacji, boje sie ze to bedzie dla nich niekomfortowe dzielic stol wigilijny z obca osoba. Boje sie, ze moj chlopak chce powiedziec o mnie swoim rodzicom tylko dlatego, ze nie chce zebym byla smutna i samotna w Boze Narodzenie. Co mam zrobic?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fdc1c0f35ed44000acde147
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 21
  • Odpowiedz