Wpis z mikrobloga

Szukam laptopa w cenie 1400-1500 zł (ani złotówki więcej). Nie mogę mieć dużych wymagań za tę kwotę. Laptop będzie typowo pod szkołę i przeglądanie internetu, żadnych gier itp. Sprzęt musi być nowy (chociaż wiem, że poleasingowy Thinkpad byłby lepszy).

Zależy mi więc przede wszystkim na dobrej baterii i niezłej wydajności (żeby się nie zacinał w przeglądarce), poza tym dobrze, żeby był mały i lekki. Obowiązkowo musi mieć wbudowaną kamerkę.

Macie jakieś propozycje? Może znajdzie się coś wartego uwagi na promocji świątecznej? Ja niestety niezbyt znam się na sprzęcie.

  • 8
@maciej9991: ja bym szukaj jakiego ThinkPada poleasingowego (coś w stylu t460/t470 albo x260/x270. X Jest nawet bardzo mały i lekki;) ale szczerze, to nie najlepszy moment na zmianę sprzętu - wszyscy się rzucili na poleasingowce przez te nauczanie/prace zdalna i ceny są czasami wyższe niż za ten sam sprzęt rok temu (sam celuję w t470s, miałem kupić rok temu we wrześniu..ale przespałem, potem przyszedł covid i do teraz ceny za ten