Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś 10 lat temu powiedział mi, że Polak w plebiscycie na najlepszego piłkarza świata pokona Messiego i Ronaldo to bym go wyśmiał i powiedział, żeby zszedł na ziemię, bo tamtych dwóch musiałoby wcześniej zakończyć karierę, a i tak na naszego reprezentanta grającego na światowym poziomie jeszcze sobie pewnie poczekamy, o ile to w ogóle kiedykolwiek nastąpi. Coś, co kiedyś wydawało zupełną abstrakcją, jest dla nas dziś czymś zupełnie normalnym. Ogromny szacunek dla Roberta za ogrom pracy, determinację i upór w dążeniu do celu. Jestem dumny Lewy ()
#mecz #pilkanozna #lewandowski
Pobierz Nicky23 - Gdyby ktoś 10 lat temu powiedział mi, że Polak w plebiscycie na najlepszego...
źródło: comment_1608239346O0rCAy9jq9w0TohUNUEAL6.jpg
  • 6
@snierzyn: Jego profesjonalizm to jedno, a niemiecka myśl szkoleniowa to drugie. W Polsce ile byś nie #!$%@?ł to i tak będziesz trenowany przez leśnych dziadków których znajomość piłki nożnej zatrzymała się 20 lat temu na taktyce "laga na chłopa i niech strzela, a obrońcy to z tyłu tam bronić".
@snierzyn: wszystkich skoczków na świecie jest mniej niż piłkarzy w Polsce. Skoki to sport niszowy, gdzie liczy się tak na prawdę 6-8 nacji. W porównaniu do piłki nożnej to jest sport amatorski i dużo łatwiej tam wykreować gwiazdy.

W Polsce szkółki piłkarskie z prawdziwego zdarzenia są dwie... Trenerzy muszą łączyć prace w klubach z pracą w szkołach...

Takiego piłkarza jak Lewandowski nie będziemy mieli przez najbliższe 100 lat