Wpis z mikrobloga

Tej, bo w ostatnim czasie słyszałem dużo na temat nie jakiej Julii Wieniawy, zwłaszcza dużo pochwał padło na temat jej urody. Jako że nie wiedziałem kto to jest, to musiałem ją sobie wygooglować. I wiecie co? Wiadomo że o gustach się nie dyskutuje ale ja zupełnie nie rozumiem tych zachwytów nad tą dziewczyną. Owszem jej uroda jest powyżej przeciętnej, napisałbym nawet że jest ładna ale to nie jest żadna tam piękność ażeby wszyscy faceci w kraju mieli do niej wzdychać. Jak ja słyszę że piłkarz Lecha Poznań, niejaki Tymek Puchacz robi do niej publiczne podchody na fejsie by zaruchać to mi się śmiać chce. Ja codziennie na ulicach spotykam dużo ładniejsze dziewczyny od tej Wieniawy, serio. Zaraz ktoś napisze że żal mi dupę ściska- nie, to zupełnie nie tak. Wiadomo, że nie miałbym u niej żadnych szans, laska by na mnie nawet nie splunęła ale poważnie- ja nawet nie chciałbym dziewczyny tak wyglądającej. Zupełnie nie moja bajka. Taka Ewa Farna z 7-8 lat temu i kilkanaście kg mniej to była rasowa malinka (poniżej foto), ale nie Wieniawa.

#przegryw ##!$%@? #juliawieniawa #ladnapani #gownowpis #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent
Menel94 - Tej, bo w ostatnim czasie słyszałem dużo na temat nie jakiej Julii Wieniawy...

źródło: comment_1608232714yOFWYPLgImY33AKQCOglHN.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@adaskowro: Nie no, brzydka to ona na pewno nie jest. Trochę przesadzasz w drugą stronę, ale na pewno nie jest to żadna piękność a słyszałem że ludzie się nią jarają.
  • Odpowiedz
@Menel94 Zapewne ma plecy w showbiznesie, sama z siebie nic ciekawego nie przedstawia, podobno jej matka za wszelką cenę wpychała ją w świat celebrytów. Brzydka nie jest ale do piękności jej daleko, nie umie grać a ostrym makijażem rozwali sobie cerę.
  • Odpowiedz