Wpis z mikrobloga

Około 30h gry już za mną. Gram na PS4 (prosiak) i wbrew wielu opiniom, spokojnie da się grać. Widać niedociągnięcia i gra nie będzie chodzić wam tak płynnie jak Fortnite czy FIFA, ale historia opowiedziana w grze to wynagradza. Wiem, że mieszanie z błotem CDków jest teraz na topie, i daje dużo do zajebistości wśród młodzieży, ale nie sugerujcie się komentarzami, że gra jest niegrywalna na konsolach starej generacji, bo dużo tracicie. #ps4 #ps4pro #cyberpunk
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopciarz tylko po co grać teraz w produkt niedokończony?

Redzi już oświadczyli że będą łatać grę czy nawet poprawiać sztuczną inteligencję czyli nawet oni przyznają że to leży. Jak ktoś jest napalony no to nich gra ale fakt jest niepodważalny że w lutym ta gra będzie poprostu lepsza i szkoda psuć pierwszego wrażenia.

Ja gram na Xbox series x gdzie gra niby działa wspaniale, ale i tak postanowiłem przerwać i poczekać
  • Odpowiedz
@Medonix: Grę można spokojnie wymaxować i chyba nie trzeba być masochistą. Na dzień dzisiejszy 37 graczy wbiło już platynę. Nie twierdzę, że gra jest pozbawiona wad. Błędy graficzne i AI mogą łatać miesiącami. Odnoszę się tylko do komentarzy, że gra jest niegrywalna. Odróżniajmy niedociągnięcia w oprawie graficznej od błędów, które uniemożliwiają wykonanie zadań wątku fabularnego.
  • Odpowiedz
@Kopciarz nie twierdzę że nie masz racji, nie potwierdzam ani nie będę zaprzeczał czy jest grywalna czy nie bo nie grałem na starszych konsolach.

Ja tylko chce właśnie podkreślić to co napisałeś teraz. Jak komuś nie przeszkadza że gra jest zaledwie "grywalna" no to niech gra.

Mogę jedynie wypowiedzieć się o sobie, że gra u mnie działa ok pod względem klatek (gram w 60fps) choć są dropy nieraz oraz grę potrafi
  • Odpowiedz