Wpis z mikrobloga

Piszecie, że 1,5 bańki, czyli jakieś 15k za metr. W ogóle skąd bierzecie to cenę, bo na pewno nie jest to jakaś średnia z okolicy.

Remonty takiego mieszkania to olbrzymi koszt.
To jest stara kamienica przy Komandorskiej. Zrobiona zbyt fajnie pod studenciakow, za słabo pod "poważnych ludzi" i za drogo dla przeciętniaka.

Srogo bym się zdziwił jeśli ktoś da za to, w porywach, więcej niż 10k za m2.
w tym standardzie wyposażenia i wyposażeniu jak najbardziej.


@kamil_nie: OK, w takim razie co Twoim zdaniem świadczy o jakimś wyższym standardzie tej nieruchomości?

Meble w sypialni i salonie jak meble, każdy ma swój gust i zazwyczaj kupuje swoje. Nie wygląda mi to na lite drewno. Kuchnia jak kuchnia, mnie się akurat nie podoba. Nie widzę tam żadnych corianów, porcelanowych zlewów itp. Podłogówki nie ma, zresztą w starej kamienicy nie zrobisz (podobnie
@ForTheEvulz: za 1,5KK fliper tego nie kupi - bo już wyremontowane, na najem typu airbnb byłaby to doskonała inwestycja gdyby nie corona, ale osoba która ma hajs i szuka dla siebie nie będzie się bawi w remont bo takie osoby przeliczają czas na pieniądze i im się to nie będzie opłacać. Jasne że wiele osób będzie wolało mieszkanie na ostatnim piętrze apartamentowca lub wille pod miastem. To jest mieszkanie z "dusza",
@kaszkada: zgadzam sie z @ForTheEvulz, więcej niż 1kk nie pójdzie w życiu.

Na minus - kamienica, do remontu (przynajmniej dla mnie ale gusta są różne), capitol czyli przy torach, mapa hałasu pewnie pokaże średnie wyniki. Ogólnie okolice dworca to pewnie lepiej wynajmować. Środkowe piętro tak różne zależy od upodobań.

Ogólnie szukałem czegos w tym rozmiarze ostatnio, kupiłem miesiąc temu niecały i mogę powiedzieć że w satysfakcjonującej właściciela cenie by długo
@mentotan: @kamil_nie: @Juventino1897: @ForTheEvulz: @systemluster: @stassma: @Snaki: @alex-fortune:

Dzięki wszystkim za odpowiedzi! Jak widać zdania są podzielone i rozrzut w wycenach był całkiem spory, bo od 1kk do 2kk, także jak widać jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie xD

Niektórzy wspomnieli o koniecznym remoncie, co akurat wydaje się być wyłącznie kwestią indywidualnego gustu, bo na przykład dla mnie to mieszkanie jest piękne