Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy Paratici już w lato wiedział, że Raiola zadecyduje się zrobić dymy, żeby ściągnąć Pogbę. Skoro się okazuje, że Juve jednak kasę ma, to być może wiadomo czemu Aouar oraz Locatelli zostali w lato pominięci.

Fajna sprawa, że finansowo ten klub jest ogarniany w taki sposób, że co rok/dwa może sobie pozwolić na jakiś spektakularny marketingowo transfer. Kiedyś Higuain, potem Ronaldo, De Ligt i możliwe, że Pogba.

Trio Pogba - Arthur - McKennie wygląda całkiem świeżo

#juventus #united #plotkitransferowe trochę #realmadryt i #fcbarcelona sorki chłopaki za spam
źródło: comment_1608137730VYVscSfEnfkojbbgBXKe6x.jpg
  • 29
Fajna sprawa, że finansowo ten klub jest ogarniany w taki sposób, że co rok/dwa może sobie pozwolić na jakiś spektakularny marketingowo transfer


inna sprawa, że Real pewnie na Pogbę też mógłby sobie pozwolić gdyby nie stadion w przebudowie
@Maver87:

On nie ma psychy do grania w piłkę, jest za głupi.


No nie wiem, w Juve i kadrze gra regularnie dobrze. Wydaje mi się, że to jednak wina patologicznego klubu
@realbs mi się wydaje że w Juwentusie będzie to samo. Taki Juwentus potrzebuje kogoś kto będzie powtarzalnie grał na wysokim poziomie a nie od czasu do czasu. Pogba to taki Dybala mam wrażenie. Duży potencjał ale ni #!$%@? nikt nie wie jak ich utrzymać na wysokim poziomie.
@realbs stary ale wiesz że ktoś inny może mieć inne zdanie niż ty? Mam wrażenie, że masz takie mniemanie o sobie, że trzeba byłoby hangar na Okęciu wynająć żeby zmieścić twoje ego. Jesteś nieomylny w kwestii piłki nożnej. Mam nadzieję, że lepiej się poczułeś po tym stwierdzeniu bo mam wrażenie że tak właśnie uważasz.
@realbs: Pogba jest dobry, ale nie na światowym poziomie. Poza tym to typowy przedstawiciel nowego pokolenia piłkarzy, którzy połowę kariery robią w mediach społecznościowych. Jak w juve znajdzie się ktoś kto do niego dotrze, to dobry zakup, ale czy się uda to takie 50/50. No i minus duży że trzeba pod niego środek ustawiać.