Wpis z mikrobloga

Wymagania kobiety:

-wysoki, min 180, choć 185 lepiej
-wysportowany i aktywny fizycznie
-silna szczena, dobra fryzura
-skończone dobre studia
-własne mieszkanie bez kredytu
-własne auto, oczywiście w miarę nowe, 2015 to minimum
-dobra praca i duże zarobki
-...ale nie fizyczna. Nie obchodzi mnie że jako glazurnik wyciągasz 12 000 miesięcznie, co ja psiapsi powiem, że z glazurnikiem jestem? Masz być w gajerku pod krawatem w korpo.
-dynamiczne oskarkowe zainteresowania, żadne gierki czy książki
-...ale na imprezę z kolegami nie wyjdziesz, bo nie

Wymagania faceta:
-nie bądź ulana
-nie miej ryja jak Krystyna Pawłowicz
-nie miej kaszojadów
-...choć to tylko sugestie, tak naprawdę to nawet bazyl 2/10 z trzema gówniakami znajdzie adoratora

#przegryw #p0lka #zwiazki
  • 38
  • Odpowiedz
@Antorus: Ale bzdura. Twój podstawowy błąd logiczny polega na tym, że jako "przeciętną kobietę" bierzesz taką która była najładniejsza w klasie a jako "przeciętnego faceta" wyobrażasz sobie zapewne ważącego 50 kilogramów pryszczatego introwertyka bez prawa jazdy który łapie buraka kiedy kasjerka mówi mu dzień dobry. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Phyrexia: nie, patrzę po kolegach i koleżankach moich oraz od dziewczyny. Którą mam od 3 lat, zresztą poznaną na tinderze. Jednak moja sytuacja to rzadkość. Przynajmniej wśród tego co widzę dookoła siebie.

@pan_warell: to się nie tyczy julek tylko lasek 25+. Julki (16-21) właśnie są super, jeszcze nie przesiąknięte tymi patologicznymi wymaganiami.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: dla przeciętnej kobiety przeciętny mężczyzna to 50 kilogramów pryszczatego introwertyka bez prawa jazdy który łapie buraka kiedy kasjerka mówi mu dzień dobry. Rosnąca w zastraszającym tempie przez ostatnie lata liczba młodych mężczyzn bez inicjacji seksualnej mówi sama za siebie.
  • Odpowiedz
@LonNon: Przeczytaj mój komentarz dokładnie i powiedz mi czy napisałam że każdy introwertyk jest taki? Introwertyzm wymieniam jako jedną z cech ale Ty uczepiłeś się akurat tego fragmentu.
  • Odpowiedz
@UberSoldat:

Przeciętny mężczyzna według Wykopu: 160 cm przygrubawy chłopak, który się jąka podczas rozmowy z dziewczyną, którego hobby to anime, patostreamy i League Of Legends.

Przeciętna kobieta według Wykopu: szara myszka 8/10, mało popularna instagramerka z jedynie kilkunastoma tysiącami obserwujących, druga najładniejsza dziewczyna w szkole, laska która potknęła się i odpadła w kwalifikacjach do Top Model, Julia Wieniawa
  • Odpowiedz