Wpis z mikrobloga

Miał ktoś z was problem z Launcherem od Rockstara ? Kiedy włączę VPN, wszystko pięknie działa. Bez VPN-U nie jestem się w stanie nawet zalogować, a launcher po zainstalowaniu nawet nie chciał pobrać potrzebnych plików do działania. Niby problemem może być dostawca internetu, blokujący dostęp do Rockstara, ale jakoś tego nie widzę. Wysłałem im ticketa żeby mi pomogli, ale to też raczej nic nie da. Na pewno nie jestem nigdzie zbanowany. Pobranie, i granie w multi na vpn nie wchodzi w grę, bo neta mam i tak słabego. Serio, nienawidzę tego gówna.
#gtav #gry #rdr2 #gtaonline
  • 9
@Wybuchowy_kubek: A jak próbowałeś się zalogować to jakiś komunikat na czerwono wyskakuje? Bo mi pomogło naprawienie plików czy jakos tak na steam i restart pc
Tylko mi wlasnie wyskakiwał jakiś komunikat czerwony a nie pamietam jaki bo to z 3 miesiace tmeu
@Wybuchowy_kubek mam dokładnie te same objawy, pobrałem gta na aktualizacje a tu zonk. Obstawiam że to problem z dostawcą internetu, bo wynajmuję nowe mieszkanie, a na starym i w domu rodzinnym nie było takiego problemu. Niestety umowa nie jest na mnie to nawet nie mam jak się osobiście skontaktować z dostawcą neta :)
@Qrix: ja mam z vectry, więc raczej nie mała lokalna firma. IP stałe.
xMafiozAx - @Wybuchowy_kubek mam dokładnie te same objawy, pobrałem gta na aktualizac...

źródło: comment_1608134408YNAOhRCWY2sTKlwyUaQPcD.jpg

Pobierz
@xMafiozAx: @Wybuchowy_kubek: problem tkwi w #!$%@? mózgowym R* i support Ci w tym nie pomoże. Im już nikt nie pomoże.
Dostaliście bana na IP na ich usługi. Może trwać kilka tygodni :/ Podejrzewam, że nawet cała podsieć została wycięta, bo może mieli jakiś dziki ruch do siebie od tego operatora.

Wina niekoniecznie jest po stronie R* bo jak dobrze pamiętam to oni to hostują w Akamai i może to oni
@Qrix: dziwne, bo w nowym mieszkaniu, na tym internecie pierwszy raz próbowałem odpalić gta. Ale cóż, coś w tym może być, bo faktycznie strona social clubu ani strona do pobrania launchera nie działa.
Jutro zadzwonię do vectry, ale nie spodziewam się rewelacji, bo internet w wynajmowanym mieszkaniu nie jest na mnie, a co za tym idzie pewnie będą wymagać jakiegoś numeru klienta czy coś żeby cokolwiek z tym zrobić.