Wpis z mikrobloga

Słyszycie jakieś dziwne dźwięki "trzepiąc" telefonem? W moim Galaxy Note10+ słychać takie cykanie coś jakby przyciski były słabo spasowane i się obijały, ale dźwięk nie ustawał np po przytrzymaniu wciśniętych więc to wykluczyłem. Później olałem temat i nic z tym nie robiłem bo nie miałem zamiaru gonić po serwisach z tą trochę upierdliwą ale jednak pierdołą. Dzisiaj przeglądając sobie aplikacje Members zauważyłem że mogę bezpośrednio zadać pytanie obsłudze technicznej(Wcześniej oczywiście też mogłem, ale lenistwo.. ¯_(ツ)_/¯) i taką oto odpowiedź otrzymałem. Według Was jest to normalne? Czy elementy w aparacie nie powinny być dobrze spasowane? Tym bardziej że to nie jest telefon za 500 złotych tylko znacznie więcej więc też oczekuje się od tego przynajmniej przyzwoitego wykonania. A może to normalna sprawa i coś w aparacie musi być ruchome? #android
XNiemcu - Słyszycie jakieś dziwne dźwięki "trzepiąc" telefonem? W moim Galaxy Note10+...

źródło: comment_1608066406FVhldjhNAb7cOqDjblDjxi.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Tym bardziej że to nie jest telefon za 500 złotych tylko znacznie więcej więc też oczekuje się od tego przynajmniej przyzwoitego wykonania.


@XNiemcu: oczekujesz jakości od producenta który sprzedaje telefony z tandetnego plastiku za 4000zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@XNiemcu samsung S10e - też mam takie dzięki ale szczerze mówiąc... nigdy na to nie zwróciłem uwagi. Telefon działa bezproblemowo.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@o1zo otóż to. Nic kompletnie się nie dzieje prócz tego dźwięku, ale jestem raczej z tych pedantycznych osób i drażni mnie że coś mi stuka w telefonie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale widzę że jest to zupełnie normalne i nie mam się czym przejmować ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@XNiemcu: Odpowiedź dotyczy stabilizacji aparatu, musi się poruszać by osiągnąć lepszą stabilizacje. Odpowiedź technicznego jak najbardziej prawdziwa i dotyczy stabilizacji mechanicznej, jest jeszcze stabilizacja optyczna (software'owa). Tak więc Twój telefon jest dobrze wykonany
  • Odpowiedz