Wpis z mikrobloga

Nie wierzę, że konserwatyści tak bardzo nie potrafią znieść tego, że ktoś czuje się inaczej niż oni chcieliby.


@NonOmnisMoriar: Ja też bym się chciał czuć ja różne osoby ale jestem nadal facetem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar:

No i są memy z nosaczem i depresją. Tak samo są memy z homoseksualistami, czarnoskórymi, azjatami, memy o pedofilach, zoofilach i masie innych rzeczy. W kwestiach światopoglądowych jestem lewakiem, no ale śmieszą mnie takie rzeczy - mam się nie śmiać siedząc samemu w pokoju, bo co? Urażę kogoś?
  • Odpowiedz
To tak jakby robić sobie jaja z tego, że hehe gówniarze siedzą w domu i jakąś depresję dostają.


@NonOmnisMoriar: wiem, że to może być dla ciebie przykra niespodzianka ale, szok, z tego też ludzie robią sobie jaja.

Już #!$%@?ę tu od nietrafionego w tym kontekście symetryzmu, bo ludzie z depresją nie atencjonują się przy każdej możliwej okazji, robiąc z siebie ofiary. Mimo, że mieliby zdecydowanie większe ku temu przesłanki, niż
  • Odpowiedz
@BrockLanders: no ja nie mówię, że ludzie nie robią sobie jaj, a mówię, że robienie sobie jaj z tego jest #!$%@?.

+Osoby transseksualne zupełnie przypadkiem mają jedne z najwyższych wskaźników samobójstw i zaburzeń psychicznych. Chyba o to całe prześladowanie i nienawiść chodzi.
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: A może po prostu są chore psychicznie i ich "transowość" jest po prostu tego skutkiem? ¯\_(ツ)_/¯

Nie no żarcik, lewak nigdy nie weźmie tego pod uwagę i będzie spuszczać się nad publicznym osądem prawdopodobnie wyimigowanego problemu 0,1% znudzonej życiem populacji middle class z wielkich ośrodków. A że służba zdrowia zła, że złe warunki pracy, to jakieś tam marginalne faszystowskie problemy, supremacja mniejszości wszystkie je rozwiąże, co nie?

A, i
  • Odpowiedz