Wpis z mikrobloga

Czy nikt z recenzentów nie widzi, że #xbox totalnie przegrywa z #playstation oprogramowaniem? W poprzedniej i bieżącej generacji. A microsoft jeszcze to dziadostwo wcisnął na nową generację konsol, lenistwo czy głupota? Wcześniej na Xbox One źle działało, teraz na Xbox Series powtórka z rozrywki. Miałem już nie kupować Xboxa, ale nie było PS5 w sklepach i się skusiłem..znowu. Wcześniej głupi kupiłem xboxa one, bo nie mając nigdy w życiu konsoli patrzyłem na specyfikację.. Mam nadzieję, że Microsoftowi kiedyś przyjdzie rozum do głowy i dadzą nowe oprogramowanie, mogłaby być naprawdę fajna konsola. Teraz trzeba mieć do tego systemu operacyjnego stalowe nerwy.

#xboxone #xboxseries #playstation #ps4 #ps5
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Victoremque: obsługa no grup i dzwięki w grupach jest o wiele lepsze na Xboxie. Aplikacji jest więcej, działa stabilnie wszystko raczej. Nie wiem mi się wydaje że w porównaniu do PS4 to jest lepiej. Nie wiem jak ps5 bo nie miałem okazji korzystać.
@mattz_ @mako37 @starlight_92 Podam kilka przykładów, które mnie najbardziej męczą. Menu często łapie zawiechy (szczególnie przy szybkim przewijaniu), konsola w trybie instant-on nie aktualizuje sama gier (bardzo uciążliwe dla ludzi z niezbyt szybkim internetem - chcesz sobie pograć w weekend, bo jest chwila czasu, a tu cyk aktualizacja 30gb) - dopiero jak chce się zagrać to przypomina sobie, że jest aktualizacja. Nie podoba mi się też, że na głównym ekranie nie ma
@Policjant997 A u mnie i u wielu innych osób (info z grup na facebooku) wcale nie aktualizuje gier z automatu. Szukałem rozwiązania problemu, niestety nic nie znalazłem. Microsoft odpowiedział rok temu na moje zgłoszeni, że problemem się zajmie i do tej pory nic się nie zmieniło.
@Policjant997 Jakby działało to może i miałbym się z czego cieszyć ( ͡º ͜ʖ͡º) Nawet nie wiedziałem, że to jest płatna opcja na PlayStation, ogólnie to na PS4 gram tylko w exclusivy może dlatego nie zauważyłem, że gry są niezaktualizowane - bo może po prostu nie ma aktualizacji. Ostatnio jak grałem na PS4 to wyskoczyła informacja, że aktualizacja systemu jest pobrana i gotowa do instalacji.
@MrocznyZiemniak No już może bez wulgaryzmów i wyzwisk. Napisałem fakty, przecież sobie tego nie wymyśliłem. Z resztą sam się po pewnym czasie przekonasz. Jak tak wspaniałe działa to zawsze możesz mi pomóc i powiedzieć czemu np. gry się same nie aktualizują, ani na one X, ani series X. Chętnie się dostosuję i będę wdzięczny, bo męczę się z tym odkąd posiadam konsolę.
@Victoremque: w opcjach masz zaznaczone automatyczne aktualizacje? U mnie także bez problemowo się aktualizują gry w trybie instant-on. Jedyny minus gdy mam wyłączoną konsolę całkowicie i pojawi się aktualizacja dla np Forzy Horizon 4 to nie da się włączyć gry bez tej aktualizacji jak było na playstation tylko trzeba czekać...
No właśnie na ps4 można było włączyć grę bez aktualizacji jedyne co to nie działały wtedy opcje sieciowe co jest logiczne, przy moim łączu, 10GB aktualizacji jak ostatnio było do forzy spowodowało że musiałem pograć w coś innego niż miałem ochotę bo ściągnięcie tego zajęło jakieś 2 h...