Wpis z mikrobloga

CDPR: wydaje grę na konsole i mówi, że gra działa na nich zaskakująco dobrze.
Konsole: odpowiadają za 70% premierowej (czyli najbardziej dochodowej) sprzedaży Cyberpunka.
Wykopek: Serio ktoś w to chciał grać na 7-letnim sprzęcie i jest zdziwiony, że działa tragicznie?

#cyberpunk2077 #ps4 #xboxone
  • 29
  • Odpowiedz
@wicherq: ta, jakoś marne pecetowe porty w ostatnich latach dostają dużo rozgłosu. A porównując do CP2017 - kiedy ostatnio był pc port, który nie był recenzowany przed premierą?
  • Odpowiedz
Użytkownicy ps4 powinni się cieszyć ze w ogóle ktoś wziął ich kasę i dał im możliwość odpalić next gena.

Serio wydajecie 300 zł na grę u odpalanie ja na konsoli wartej 400 zł bo xD producent powiedział ze będzie działać zadziwiająco dobrze. I co jeszcze xD
  • Odpowiedz
@Gilbert_Prukwa no w 2013 był gtx 780ti czyli karta Gorsza niż 1060 3gb (teraz niby czyli też już parę lat temu bo to stara seria). A w ps 4 radeon 7850 czyli karta ponad połowę słabsza od 780ti do 3x słabsza.
Czyli przykre ale w tych czasach taki 1060 3gb to karta lowend do gier esportowych itp.
  • Odpowiedz
@Gjt1337: danych nie ma. Jakiś spec od branży na bankierze taki szacunek rzucił; zresztą właśnie w takiej proporcji sprzedawał się W3 w pierwszym roku (a baza użytkowników konsolowych nie była wtedy tak duża)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Theos: 90% czasu developmentu działo się podczas panowania ps4 a nie było wiadomo czy wyrobią się na next geny a tu wielki kloc wyszedł na ps4 właśnie, no beka z cdpr
  • Odpowiedz
@Gjt1337: no tak. Ale mój wpis jest o sprzedaży premierowej, tej najbardziej dochodowej. A nie o popularności w 3 roku, gdy gra kosztowała 50 zł.
  • Odpowiedz
Użytkownicy ps4 powinni się cieszyć ze w ogóle ktoś wziął ich kasę i dał im możliwość odpalić next gena.

Serio wydajecie 300 zł na grę u odpalanie ja na konsoli wartej 400 zł bo xD producent powiedział ze będzie działać zadziwiająco dobrze. I co jeszcze xD


O #!$%@? XdXddXdddD
  • Odpowiedz