Wpis z mikrobloga

@kasia060282 no, siadam do biurka, wyjmuję mój ukochany zeszyt do geometrii wykreślnej, wyciągam z przybornika moje najlepsze zatemperowane ołówki 3H, F oraz 7B, puszczam Akcent i inne hit Zenona Martyniuka, i jadę z tym koksem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LewitujacyBanan jakbym się cofnela do czasow inzynierki z tą świadomością co teraz mam, to bym im powiedziała co myślę xd zmarnowany czas na niby "rozwijanie wyobraźni przestrzennej", chyba lepiej działałyby zajęcia z klockami lego. Programów projektowych by porządnie zaczęli uczyć, bo potem taki inzynierek jedynie co ogarnia po studiach to podstawy autocada
@xbix to wszystko jest by trzepać hajs, jak ta geometria wykreślna zwana potocznie kreskami to typowy #!$%@? studentów. Wykładowcy oraz ćwiczeniowcy bez jakichś prób wytłumaczenia i pomocy wgłębienia się w temat jadą równo z koksem i odsyłają do zbiorów zadań i książek napisanych 40 lat temu przez dziadów prowansalskich co już są po drugiej stronie Styksu, które są w formie #!$%@? pdf'ów i czasami ciężko wynieść z nich wiedzę...