Wpis z mikrobloga

Czy to normalne, że te triggery adaptacyjne są takie głośne? Dzisiaj przyszło PS5 i wszystko fajnie, ale grałem w astro bota i przy lataniu tą jakby rakietą jak się wciśnie do oporu to słychać je w całym domu. Dźwięk jak bym z karabinu strzelał xD Tak w jak trzymam w połowie to jest spoko, bo tak nie hałasują, a ogólnie uczucie oporu jest mega fajne, no ale jak to ma tak hałasować to będę zmuszony wyłączyć to.

PS
Na szczęście cewki nie piszczą w moim egzemplarzu. Chociaż wydaje mi się, że wentylator chodzi dość głośno.
#ps5
  • 10
@Chino: Jutro przetestuję jeszcze drugiego pada, może ten z zestawu jest jakiś trafiony... Chociaż oglądałem jakiś film na yt jak koleś gra w CoD i też słychać mocno te triggery (nawet ktoś napisał komentarz, że wydają lepszy dźwięk karabinu niż ten z gry xD ) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Maciek1422: Jestes pewien ze to te triggery, a nie glosnik w padzie? Mnie np. zawsze #!$%@? ten dzwiek rozwalajacego sie / klekoczacego pada przy ognistych atakach w Demon's Souls.

@Zielarz123: U mnie odglos cewek pochodzi z samego TV, pomaga zwiekszenie podswietlenia na max