Wpis z mikrobloga

nadrobiłem wysryw z planami na 2021, tradycyjnie już kamerka wyżej aby rezerwy nie było widać (lekcja odrobiona, nie ma się do czego #!$%@?ć), chłop chyba za dużo czasu przesiedział w koparce na dawaniu serduszek i banowaniu zanim zjarzył się, że warto w swoim portfolio mieć więcej niż jeden projekt i teraz to będzie nadrabiał, kwestia czasu jak skończy się na ofercie budy 35 m2 jak to już jest na youtube a podobno tortu starczy dla wszystkich - 700 DUMÓW STOI PROSZĘ MI WIERZYĆ - no wierzę w #!$%@?

nic się nie zmieniło i cyk dwie paletki mecalakiem przewiezione z domu na budowę, pewnie aby nowych ładnych burt na mesiu nie zarysować albo ktoś tutaj nie ma prawa jazdy

więcej firm niż farysek i od wiązarów do współpracy nie ma - ZAŚMIAŁEM W GŁOS gdy patrzę na ostatnią (PEWNIE NIE ZGŁOSZONĄ) loterię a tam 80% wyposażenia z Casto, już widzę, jak prezes Solbetu do niego przyjeżdża, pewnie to on z płaczem poleciał, że będzie budował osiedle i potrzebuje rabat na materiał, już widzę, jak będzie się nad Solbetem spuszczał na filmach

i to jego #!$%@?, że teraz projekt dla rodziny 2+1 lub dla osoby 50+ - serio #!$%@?? nikomu nie żałuję ale na co komuś 50+ nowy dom, nie przesadza się starych drzew i myślę, że dużo ludzie w tym wieku z miast nie ucieka na wieś bo to do nich jest ten projekt, chyba dzban nie myśli, że ludzie na wsi których dzieci wyjechały będą budować inny dom i to jeszcze z jego projektu, rodzice 50+ dzieci wpadają w odwiedziny to może pierwszymi nabywcami tego projektu będą... TWOI RODZICE?

Dębno już całkiem #!$%@?, te całe szumne zapowiedzi, że pokaże od A do Z, Ty wrażliwi Mitomanie, uległeś grupie 5 nic nieznaczących wykopków bo dostrzegli lipę ze słupami i od tamtego momentu filmy już nie były tak pokazywane jak od początku tej budowy, przecież #!$%@? to normalny człowiek zajarzy od razu, że coś jest nie tak, pokazywałeś budowę, wyszła lipa, niby coś tam w komentarzach burknąłeś jednym zdaniem na temat słupów i cisza bo sobie niby przerwę zrobiłeś w nagrywania bo w #!$%@? roboty masz

aha nowe intro to chyba zamówiłeś w WB lub FOX bo długo z tym schodzi a po mojemu to hasło "150 tysięcy" nie jest chwytliwe jak się nie ma swojej działki i czasu aby wybudować ale pewnie jebniesz ładne intro ściągnięte od kogoś bo Ty wszystko ściągasz od kogoś

#lukaszbudowlaniec
  • 8
@astri: O współpracy z wiązarowcami to mu się wypsnęło, bo nigdy oficjalnie nie mówił, że lokuje Burkietowicza. Nawet jak pokazał ten film z jego fabryki: "Wszystko dla widzów, coś nowego, tego jeszcze nie było na YT".
A współprace z Casto i z Orlenem to dla mnie oczywista oczywistość.

Dębno - na tym ostatnim filmie było 7 minut z Dębna i ANI SEKUNDY z tamtej #!$%@? elewacji. Tak się pilnował, aby jej
Panowie, historia zatoczy koła. Ukasz wspomniał, że robił ogromne interesy w DE, jeżdżąc po elektronikę, po jeansy i inne pierdoły, potem przyszedł czas upadku, problemów z kasą, wierzycielami i innymi nie ciekawymi osobami... niestety łeb pozostanie łbem.
@gemini2009: upadnąć tak szybko nie upadnie, ale trzeba się stale dopasowywać do rynku. Nie pociągnie za długo tym jednym projektem, szczególnie jak nazwa jego firmy już ma w sobie małe oszustwo (w tym momencie, kiedyś pewnie nie). Nawet bez nowego projektu jeszcze trochę pociągnie budowaniem czegokolwiek, ale raz że nie idzie mu to za dobrze a dwa że kiedyś przestanie być tym pseudo-celebrytą i nie będzie już tylu zleceń.