Wpis z mikrobloga

Jakby dla mnie lepszej gry nie było i chyba przez wiele wiele lat nie będzie, pod KAŻDYM MOŻLIWYM względem.


~ RockAlone2k

Matko bosko, Rock, sympatyczny z ciebie gość ale coś ty #!$%@?ł, coś ty poedzioł xDD
#cyberpunk2077 #gry
  • 25
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski: No pod względem fabuły, immersji gra jest bardzo dobra, ale pod względem technologicznym to największe gówno ostatnich lat. #!$%@? AI, bugujące się postacie w cutscenkach, Npc wykonujące co chwile t-pose, to już chyba jest nie do naprawienia.
  • Odpowiedz
  • 0
@EnJoyyy Zgadzam się, wiadomo, że ekstremum w jakąkolwiek stronę nie jest słuszne. Choć myślę, że CDPR musi dostać kubeł zimnej wody na głowę, bo inaczej nic się tam nie zmieni, niestety najbardziej liczy się głosowanie portfelem, pewnie zarząd ma głęboko w dupie krytykę.
  • Odpowiedz
  • 2
@lizakoo Z tobą nie mam zamiaru, mogę z każdym innym, bo ty jesteś jakimś psychofanem xD Żartuję sobie z Rocka, którego nota bene lubię, a ty skaczesz z pięściami jak pod każdym #!$%@? wpisem na tym tagu xD Uspokój się trochę, wyluzuj, get some help.
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski: Najbardziej #!$%@?ło mnie to, że grę można sobie samemu zoptymalizować, poprzez zmianę w kodzie i configu. Z 35-40 fps, zrobiło mi się 60-70 XDDDDDDDDDDD. CDPR to chyba jakiś ukrainców zatrudniał na programistów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@OjciecMateusz Niektórzy też zachwycali się Detroit: Become Human, dla niektórych sama fabuła i scenariusz wystarczą w grze. No cóż, są gusta i guściki xD Aczkolwiek nawet całkowicie subiektywne stwierdzenie, że CP jest najlepszy pod każdym możliwym względem jednak nie jest zgodne z rzeczywistością i nie da się go obronić. W końcu istnieją też jakieś obiektywne fakty, a nie tylko nasze prywatne odczucia.
  • Odpowiedz
@sanczo_spido: tak tak. Jeżeli się koledze nie podoba, to mi też musi się nie podobać. Jak się podoba to znaczy, że lubię jak mi srają do ryja. Jak tam gameplay na youtube? Fajny czy bugi?
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski: ta gra jest bardzo dobra tylko po prostu niedopracowana, na Mirko już nie przejdzie inny głos niż mieszanie tej gry z gównem i wyzywanie twórców bo podjęli kilka nietrafionych decyzji a później już dogoniła ich nowa generacja konsol.

Możliwe że dodatki do CP77 uratują jakoś sytuację i zaufanie graczy.
  • Odpowiedz
  • 0
@ShineLow Na ja też uważam, że gra jest dobra ale ma wiele rozwiązań i mechanik rodem z gier klasy B, a nie prawdziwych AAA. Jak dla mnie CDPR nie dał rady, pewnie lepiej by to wyszło na zasadzie mniejszych zamkniętych hubów z Wiedźmina 2 albo Deus Exa. Tym niemniej nie chcę żeby CDPR upadł, tylko żeby zaszły w nim potrzebne zmiany, w końcu jestem fanbojem marki Wiedźmin i liczę na zajebistego Wiedźmina
  • Odpowiedz
Niektórzy też zachwycali się Detroit: Become Human, dla niektórych sama fabuła i scenariusz wystarczą w grze.


@Trybun_Plebejski: no akurat w detroit fabuła to 95% gry, a cyberpunk to open world.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trybun_Plebejski: Jeśli to z podcastu, to on tam mówił, że to jego wymarzona stylistyka itd, co chwilę podkreślał że u niego dużych błędów nie ma etc.
Generalnie podejście fanbojowe, ale nie twierdził, że problemy nie istnieją.
  • Odpowiedz