Wpis z mikrobloga

Anglicy u mnie w pracy mowia, ze nic nie traca, ze francuski ser plesniowy podrozeje o 40%, bo nikt go i tak nie je. Oni chyba serio nie sa swiadomi ile produktow zywnosciowych sprowadzaja z UE. Zreszta co sie dziwic jak wiekszosc z nich nie gotuje, tylko kupuje gotowe bardzo slabej jakosci jedzenie.
Ostatnio jeden anglik na przerwie jadl fasolke prosto z puszki xD

#uk #brexit
  • 49
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: kilkuletnie dzieci z anglii jak jechały samochodem przez Polskę to na krowy mówiły "look, mum! a dinosaur!". Widzę, że dorośli mają tam podobnie.

A grzyby dzikie to rzeczywiście tylko we wschodniej Europie i we Włoszech się chyba je.
  • Odpowiedz
kilkuletnie dzieci z anglii jak jechały samochodem przez Polskę to na krowy mówiły "look, mum! a dinosaur!"


@powiedz ale skisłem XDDD
To mi przypominalo opowieść kumpla jak pierwszy raz zabrał swojego psa imieniem Boomer na wyjazd w rodzinne strony matki, na wioskę. Jego ojciec zabrał psiaka wtedy na spacer i idąc przez pastwisko pieseł węsząc tu i ówdzie nie zauważył stojącej 2m od niego krowy, póki nie ryknęła cicho. Pies przerażony
  • Odpowiedz
@powiedz: A nazjabawniejssze jest to, ze jakis czas temu szkoly braly dzieci na farme, aby pokazac jak tomwyglada wszystko, a madki krzyczal, ze z ich dzieci farmerow chca zrobic i sie nie zgadzaja xdddd
  • Odpowiedz
@pawel-wrobel: Zrezygnowac nie zrezygnuje, ale cla, opoznienia w transporcie, brak umowy handlowej wplynie na cene dla konsumentow, o tym jest mowa i tym zyje teraz Anglia - przesunieciem rozmow vs umowy handlowej(niby w niedziele miala byc umowa lub jej brak). No i zostalo dwa tygodnie, jak sie nie dogadaja to bedzie bez umowy handlowej :p
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: bardziej opowiedziałam to jako żart.

To tez było w latach 90 to wtedy bardzo raziło bo wszyscy wychowani na wsi. Ale teraz zdaje sobie sprawę ze pewnie u nas tak samo jest i nie mowie ze to jakoś strasznie źle.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomislawniepelka
no wiesz, u nich nie ma zwyczaju zrywania tych owocow.
Brakuje im edukacji w tym temacie, szczegolnie u mlodszej generacji. Obecnie to sie zmienia. Zapotrzebowanie na dzialki ogrodowe wzroslo ogromnie w tym roku. W telewizji puszczaja tez programy pokazujace co mozna zbierac w dziko rosnacych miejscach
Urban harvesting is a great way to get involved with gleaning if you live in a city or town. During the Autumn, hundreds of
  • Odpowiedz