Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Going34: No Man's Sky wyewoluował w bardzo dobrą grę, która daje więcej niż gracze prosili, ciągle dokłada i nadal nie woła nawet grosza za kolejne ogromne aktualizacje z zawartością. Redzi na 100% nie pójdą tą drogą.
  • Odpowiedz
@MlodyDziadzio: No poza tymi wszystkimi bugami, brakiem AI, spawnujaca się policja z dupy i znikającymi pojazdami czy przechodniami to faktycznie jest całkiem dobra gra, szkoda tylko ze to nie liniowa strzelanka a gra RPG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak dla ciebie wszystko czego brakuje to fryzjer to po prostu masz oczy zasrane polskim produktem (XD)
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc Nie jestem wielkim fanem RPG, często mnie nudzą momentami kiedy nic się nie dzieje, tylko się idzie/jedzie dróżką i czeka aż ta nuda się skończy. CP2077 nie nudzi mnie, a do tego wciągnęło fabułą, strzela i kieruje się dobrze, więc dostałem tonę zabawy. A jak się dobrze bawię to nie żałuję.
  • Odpowiedz
@MlodyDziadzio: No dobra, ale to nie zmienia faktu, ze gra jest niedokończona, pełna bugow i problemów. Jak robisz tylko misje to faktycznie jest spoko, ale to miałoby sens gdyby gra nie była RPG - a niestety jest. Tutaj nawet podstawowych elementów takiej gry nie ma jak późniejsza customizacja postaci, a to najmniej ważny element ¯_(ツ)

Twoja opinia jest podobna do tej loszki, która dała grze słaba ocenę bo nie chciało
  • Odpowiedz