Wpis z mikrobloga

Mam już swoją!
Przy każdej edycji wykopoczty przeżywam inne emocje, tym razem poczułam się jak mała pomarańczka.
Mój nowy cumpel @michal04472 wziął sobie do serca to, że nie czuję się na tyle lat, ile mam i dostałam swój osobisty zestaw do zabawy zgodny z moimi zainteresowaniami.
Mam koszykówkę do grania (w sam raz dla kogoś kulawego), star warsy do starwarsowania, a pomarańczowy notesik używać będę do moich pomarańczowych, tajemniczych celów!
Dziękuję Ci za list, z całej zawartości zrobię użytek, a co gorsza, muszę zacząć nowego dobytku chronić przed mężem, pic rel w komentarzu, co się wyczynia właśnie z biednym vaderkiem.
Wesołych Świąt. ()
#wykopaka #pokapake
Wredna_pomarancza - Mam już swoją!
Przy każdej edycji wykopoczty przeżywam inne emoc...

źródło: comment_1607887092xVcHzu1EWHCLDBnhOQyn8m.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@michal04472: dobra, zobaczyłam z tyłu touch and smell i podotykalam go trochę mocniej. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) po intensywnym pocieraniu czuję delikatny zapach! Yeah. Może ktoś o normalnym węchu będzie musiał pocierać trochę mniej. Xd
  • Odpowiedz
@goorskypl: No właśnie ode mnie paczucha do OPki xd Mema podpierdzieliłem, aby może poprawić dzień któremuś z pracowników InPostu, przez którego będzie paczucha przechodziła. Podpierdzieliłem jednak bez podpisu autora, za co przepraszam!
  • Odpowiedz