Wpis z mikrobloga

Ktos sie wybiera albo byl ostatnio w #egipt? Ze znajomymi chcemy polecieć. Testy pcr zrobic w Polsce przed wylotem i dopiero jak wszyscy beda mieli negaty to kupic last minute i kminimy czy cos moze pojsc nie tak np. że na lostnisku beda nam kazali zrobić jeszcze raz, albo komus z samolotu kto nie zrobil wczesniej zrobia w Egipcie wyjdzie pozytyw i caly samolot wrzuca na kwarantanne. Potrzebuję po prostu info od kogos kto pojechal i było ok, albo jedzie i dowiadywal sie juz sporo :D #turystyka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rerwen: Test w Polsce możesz zrobić najwcześniej na 72 godziny przed wylotem. Jeśli przedstawisz wynik na lotnisku, to nie musisz robić juz dodatkowego testu. Jeśli wyjdzie komuś na lotnisku, to sprawdzają najczęściej najbliższe otoczenie w samolocie i wtedy mogą skierować pasażera np. z siedzenia obok, przed/za osobą "pozytywną" na dodatkowy test
  • Odpowiedz
Jeśli wyjdzie komuś na lotnisku, to sprawdzają najczęściej najbliższe otoczenie w samolocie i wtedy mogą skierować pasażera np. z siedzenia obok, przed/za osobą "pozytywną" na dodatkowy test


No to tego najbardziej sie obawiam. Ty bylas, lecisz?
  • Odpowiedz
@rerwen: jestem aktualnie, robiłem na miejscu z dwóch powodów, pierwszy to duża różnica ceny, a drugi to taki, że robiąc w Polsce odbierasz go na styk, bo samo tłumaczenie min. +24h. No i ogólnie z tego co zrozumiałem od naszego rezydenta to tylko te osoby u których wyjdzie pozytywny trafiają na kwarantannę, polecam dodatkowe ubezpieczenie covidowe.
  • Odpowiedz