Wpis z mikrobloga

do 200 zł.?


@1z100: dorzuć choć do a119

To sprzęt który kupujesz raz na wiele lat, a może być dupochronem w sprawach o grube tysiące

Podobnie, albo tym bardziej nie przyoszczędź na taniej karcie
Do pierwszego lepszego skwaru jak w samochodzie będzie 60+


@airflame: no nie wiem, Viofo mam już w trzecim samochodzie, zjechana cała Europa, nigdy nie miałem problemów z uwagi na temperaturę

Rozumiem że sam masz kamery tej firmy?

a coś na przód + tył? czy to dwie oddzielne się kupuje


@zajebotka: można dwie oddzielne, można dualcam

Sam po długich poszukiwaniach kupiłem A129. Filmy z obu kamer nagrywają się na jedną kartę,
@Atreyu: a129 najgorsze gówno a a129 pro jeszcze większe gówno. Poczytaj sobie dashcamtalk albo oficjalne forum viofo co drugi temat to wyłączająca się kamera na parking mode. Jak i zacinający się gówniany soft.
Poczytaj


@airflame: jeszcze raz - bo widzę że słabo z tym

Czy dzielisz się tu swoim doświadczeniem, swoim własnym - czy nigdy nie miałeś tych kamer w rękach?

Bo ja korzystam od paru lat, żadnych problemów z wyłączaniem ani softem. Chcesz mnie przekonać cudzymi opiniami, jeśli sam nie masz doświadczenia z nimi?

Poczytać mogę sobie o samolotach albo promach kosmicznych, a nie czymś z czego korzystam dzień w dzień i mam
@Atreyu: miałem 2x najpierw a129 pro samo się wyłączano + obsrany zacinający się soft po 6 miesiącach katorgi wymienili mi na a129 duo przegrzewanie na parking mode w upalny dzień soft taki sobie. Z viofo wymieniłem ok 100 maili w ciągu 6 miesięcy zrzucali winę na wszystko tylko nie na ich kamerę.
@airflame: ja to widzę tak, przynajmniej po sposobie wypowiedzi:
- miałeś pecha co do pierwszej kamery, to nie jest szczególnie wadliwy model, a samo viofo jest jedną z najlepszych firm produkujących rejestratory. Wyjdź poza forum Viofo, bo na każdej grupie dotyczącej danej marki są opisy problemów z danymi modelami
- masz jakiś stary xioami z 1gb ramu który nie ogarnia współczesnych apek jak facebook czy aplikacja kamery. U mnie chodzi to
@Atreyu:. Viofo to gowno. Najpierw że karta nie taka kupiłem inną, potem akumulator kupiłem nowy, potem hk3 przesłali nowy, potem że źle podłączone więc podłączyłem pod akumulator bezpośrednio na końcu wymienili na a129 duo z trochę lepszym softem. Ale nadal się wyłączał na parking mode przy ostrym słońcu.
@Atreyu: nie odpisuj temu złamasow **flame
gostek najpierw płakał i prosił o pomoc, a potem wyzywał ludzi jak się nie zgodzili z jego opinią o viofo,
on w każdej odpowiedzi pisze te swoje wysrywy, próbując sztucznie wykreować się na znawcę.
do spółki jest jeszcze jeden gość sprzedający kamerki, który nachalnie sie tutaj reklamuje sprzedajać sprzęt warty 100zł za 300 zł...
gostek ma swoją stronę z wideorejestratorami - które wciskał tutaj do niedawna nachalnie.

sprzedawał za 300zł sprzęt który nie był warty nawet 100zł

jeden gość tutaj na wykopie wyraził opinię swoją o viofo, a on ją teraz przykleja jako swoją i w każdej odpowiedzi pisze te swoje wysrywy,


@wish666: dzięki za info, to wiele wyjaśnia xD