Wpis z mikrobloga

Z dziewczyną nic a nic się nie układa, praca dobija maksymalnie jak się tylko da. Dziękuję że ktoś chociaż to przeczytał, na prawdę bardzo to doceniam! Życzę każdej osobie która to przeczyta aby życie stało się lepsze, moje już coraz bardziej zbliża się do daty ważności :(
  • 66
  • Odpowiedz
@Hatsuban: A zauważyłeś że skupiłeś się na wszystkich zewnętrznych rzeczach? Praca, dziewczyna... skup się na sobie, wiem jak to brzmi ale jednak wyobraź sobie, urodziłeś się, tak samo jak każdy inny, tak samo jak Jeff Bezos czy Zuck, i zobacz gdzie oni są teraz a gdzie ty, wszystko jest kwestią nastawienia, czy to że praca cię dobiła czy to że dziś się uśmiechnąłeś bo zobaczyłeś że ktoś się przewrócił, nie możesz
  • Odpowiedz
@Hatsuban: Dziewczyny nie mam, zabujałem się w niedostępnej, wieloletni związek się rozpadł, w firmach problemy przez urzędniczy beton (np. tworzenie problemów z dupy przy uzyskaniu koncesji, bardzo trudnych do przeskoczenia, może oczekują posmarowania), wielokrotne dotacje unijne pompują nieuczciwą konkurencję niszcząc rynek (fake'owe inwestycje polegające na budowaniu nieużywanej lub nienadającej się do użytku infrastruktury, ofc w celu wyłudzenia pieniędzy), konkurencja która pierze kasę uzyskaną z przemytu oczywiście psując rynek. W skrócie człowiek
  • Odpowiedz