Wpis z mikrobloga

Z dziewczyną nic a nic się nie układa, praca dobija maksymalnie jak się tylko da. Dziękuję że ktoś chociaż to przeczytał, na prawdę bardzo to doceniam! Życzę każdej osobie która to przeczyta aby życie stało się lepsze, moje już coraz bardziej zbliża się do daty ważności :(
  • 66
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 419
@Hatsuban: Jest taka szansa że dawno nikt Ci nie powiedział tego, że jesteś ważny i tego że Twoja opinia się liczy. Głowa do góry będzie wszystko dobrze zaufaj sobie bo radzisz sobie w obecnej sytuacji najlepiej jak tylko potrafisz. Kocham Cie ʕʔ
  • Odpowiedz
@Hatsuban: chcąc odmienić życie, najpierw odmień siebie. Albo wyeliminuj ze swojego życia rzeczy/ludzi przez których tracisz oddech. Przykre i trudne, ale ulga która przychodzi po tym jest nieporównywalna.
  • Odpowiedz
@Hatsuban: szczerze więc co myślisz i czujesz wydaje Ci się maksymalnie przesrane że znowu nie wyszło że znowu trzeba zaczynać od nowa i cholera wie czy tym razem to nie będzie ostatni raz kiedy z kimś byłeś, dookoła ludzie biorą śluby rodzą dzieci budują domy a Ty się zastanawiasz co z tobą jest nie tak, próbujesz naprawiać związek, rozmawiasz, chcesz się kosę dopasować coś zmienić żeby było lepiej ale koniec końców
  • Odpowiedz
@Hatsuban: bo każdy komu się nie układa czuje tak samo, najgorsze jest szukanie winy w sobie, niby wiem że to nie jest tak że ja jestem beznadziejna a wszyscy cudowni ale i tak zawsze wszystko sprowadza się do obwiniania siebie, no bo skoro inni są szczęśliwi a ja nie to znaczy że to ze mną jest problem nie? Nie wiem co mam Ci poradzić, też jestem nieszczęśliwa i tkwię w bezradności
  • Odpowiedz