Wpis z mikrobloga

@wielku: Tak, MM nie zrealizował zamówień z 19 listopada, ani z 23. Niektórzy tylko dostali z allegro, co jest jeszcze bardziej irytujące, dlatego że termin realizacji tam był "po 15 grudnia". A tutaj osoby co mają gwarancje dostawy do 15, nie mają jeszcze nic.
@himramir: ja nie mam nic, ale za to mam numer DPD już ( ͡ ͜ʖ ͡) zobaczymy czy dzisiaj wyślą, czy
  • Odpowiedz
Dżizas załamał bym się jakbym tak zakupił
Jak dziadowska cena i bundle od rtv euro było to zaimponowali mi tym że zamówiłem w czwartek o 13 a w piątek o 10 miałem
  • Odpowiedz
@wielku: weź mi nic nie mów XD to jest patologia. Ludzie już nawet z drugiego rzutu dostali konsole, a oni premierowych nie potrafią dostarczyć. Już zacząłem wierzyć że x-kom zrealizuje prędzej moje zamówienie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@danter: @m1520n: ja nadal mam status "złożone", paragon zmienił się tylko na "wystawiono", dostawa na "DPD BO" oraz sklep realizujący już nie jest sklepem obok mnie, tylko centralą. Ktoś w innym poście pisał, że konsole dostał, a status nadal się nie zmienił. Ja pisałem do nich w czwartek, to dostałem informacje, że do 15 jest jeszcze trochę czasu. Liczyłem że jako główny i największy dystrybutor nie będzie takich problemów, a
  • Odpowiedz
u mnie od 19.11 bez zmian, ale pani na infolinii powiedziała, że jutro mają zacząć rozsyłać info i jest szansa że jutro będzie do odbioru w markecie. Zobaczymy...
  • Odpowiedz
Ja mysle ze wszystkie zostana zrealizowane. Poczekalbym do jutra i (wieczorem) zadzwonil z prosba i podanie statusu. U mnie sie status zamowienia dalej wisi na zlozone - ale list przewozowy dostalem.
Sugeruje, spokojnie, jak sie nic nie zmieni to jutro wieczorem mozna tam zadzownic.
  • Odpowiedz