Wpis z mikrobloga

@trejn: Powinni wprowadzić oceny cząstkowe jak za starych czasów. Oceniać fabułę i zadania poboczne osobno, grafikę, mechanikę gry. Ogólnie to wygląda że ocenili tylko te dobre aspekty, a resztę przemilczeli.
  • Odpowiedz
@j3sion:
No kiedyś w recenzjach był zawsze podział na plusy i minusy i miało to odzwierciedlenie na ocenę.
Teraz część z tych recenzji faktycznie mówiła, że gameplay #!$%@?, ale ocena i tak leciała 10/10 xD
Dla mnie to chore jak ludzie różnie odbierają produkty w zależności od firm. Jakby ubisoft zrobił takiego wiedźmina, to gierka byłaby uznana przez fanów za 5-7/10, a cp to już w ogóle zaorane, a polaki
  • Odpowiedz
Jakby ubisoft zrobił takiego wiedźmina, to gierka byłaby uznana przez fanów za 5-7/10, a cp to już w ogóle zaorane, a polaki spuszczają się, że w3 najlepsza gra ever i bronią CP


@pi73r: coz, chodzi o podejscie do graczy, ktorym dotychczas sie charakteryzowali, dlatego czesc jeszcze broni. Ubi juz wczesniej dal sie poznac ze zlej strony. Wszyscy teraz tacy freethinkerzy i cisną innym, ze bronią cdp a jakby to zrobil
  • Odpowiedz
@trejn: CDPR #!$%@?ł że wydał tak zabugowana grę bo świat, postacie, story i technologia są zajebiste i z tym się nie handluję. Bugi przyćmiewają to czym gra właściwie od zawsze miała być - dobrą grą rpg z otwartym światem, ala Wiedzmin 3. Grałem 10h, jestem na maksa wkręcony. Póki co jeden crash i dużo malutkich niedoróbek.
  • Odpowiedz
@Chehu: teraz? Ja tam #!$%@? po wiedzminie 3 odkad w niego zagralem (po wszystkich latkach, bo byl za 3 dychy co i tak w sumie szkoda hajsu z perspektywy czasu).
@Taki_tam: jesli oceny 9/10 sa uzasadnione to gratuluje gustu jesli chodzi o gramy i stwierdzam, ze to pokolenie graczy jest stracone i mozna im wszystko wcisnac
  • Odpowiedz