Wpis z mikrobloga

#dzieci #rodzicielstwo #promocje
Drodzy Mirkowie i Mirabelki mający małe szkrabiki - chciałabym Wam zaproponować moją stronę poświęconą pieluszkom jednorazowym. Zbieram aktualne promocje na pieluchy i testuję dostępne na rynku pieluszki. Zużycie pieluch szczególnie na początku jest ogromne więc po co przepłacać czy męczyć się z kiepskimi pieluszkami i górą przemoczonych ubranek.
https://www.facebook.com/pieluchowy/
Pozdrawiam,
Pielucho-świrka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 8
@jabukasiga: Jestem w trakcie testowania kolejnych marek, jeszcze nie trafiłam na pieluszkę idealną. Popularny Pampers Active Baby wydaje się być przereklamowany (nie ma wkładu chłonnego na pleckach przez co przecieka, pielucha chemicznie pachnie). Najlepszy stosunek jakości do ceny mają pieluszki Babydream Fun&Fit z Rossmanna - to prawie identyczne pieluchy jak Bella Happy, a w promocji to obecnie najtańsze pieluszki na rynku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blado: ale jak testujesz? Również na dziecku czy tylko polewasz wodą? Dada Pants są może chłonne np ale są zbyt wąskie i wszystko dziecku leci bokiem. A chętnie zmieniłabym Pampers Pants na coś cieńszego (koniecznie pieluchomajtki)
@blado nie widzę większego sensu w takich testach, my przez pierwsze miesiące przetestowaliśmy chyba wszystkie najpopularniejsze marki, nie ma ich znowu tak wiele... U nas zupełnie się nie sprawdziła Dada, czy rossmannowski fun&fit a tylko śmierdzący chemią i drogi Pampers. Ja byłam całym sercem za Bambiboo, ale nie dają rady z chłonnością, pęcznieją masakrycznie i po godzinie pielucha była monstrualna.
A jeśli chodzi o promocje, to chyba każdy rodzic jest wierny sprawdzonym