Wpis z mikrobloga

Zamawiał ktoś GeForce RTX 3060 Ti Eagle w dniu premiery na X-kom i ma jakieś informacje? Zamówiłem 2 grudnia o 15:30, kilka dni później dostałem info, że mają mieć karty 07.12, później cisza i dziś odpowiedzieli na maila, że niczego nie wiedzą. Chciałbym coś wiedzieć, bo jak dostałem informacje że 7 będą mieć karty, to złożyłem kompa i czeka teraz na kartę. Nie wiadomo ile będę czekał, czy tydzień, miesiąc, może dłużej...
#xkom
  • 9
@PanPrezes_PL: no to jest najgorsze, że widziałem jak były jakieś 2 modele u nich dostępne, ale no stwierdziłem, że jak xkom mi pisze, że 7 grudnia dostaną karty, to do końca przyszłego tygodnia ja dostane, więc nie ma co kombinować. Mamy koniec tygodnia, a ja nie dość, że nie mam karty to nawet żadnej informacji nie mam. Ale dobrze, nauczka na przyszłość, żeby już nigdy niczego w xkomie nie kupować.
domyślam się, że tak jest, ale wysłałem, może coś więcej się dowiem, chociaż wątpię xD Na razie z facebooka dowiedziałem się, że jestem 280 w kolejce, a inny model w podobnej cenie byłby dostępny już w ten poniedziałek. Ale to jest troszkę chore, że 2 tygodnie po zakupie, w godzinie premiery dalej jestem tak daleko, wole nie myśleć, którzy są ludzie kupujący później. To już chyba w tysiące idzie, nigdy tego nie
@gryfiupl: W sumie, to ja męczyłem się mailami, telefonami i po kilkudziesięciu próbach w końcu dowiedziałem się, że jestem 400 w kolejce. Zamówienie było składane o 15:20, tylko że na MSI Gaming X Trio :)
Szkoda, że @x-kom tak okłamuje klientów, bo na początku premiery jeszcze można było gdzieś indziej wyhaczyć, teraz zostaliśmy z ręką w nocniku jako sztuczni klienci x-kom, którzy dostaną swoje produkty może za 4 miesiące.
No właśnie to mnie najbardziej denerwuje, że ktoś mi napisał, że karty będą dostępne 7 grudnia, po czym, tydzień później dowiaduje się że jestem 290. Składam kompa na szybko, bo za chwile dostanę kartę, a tu nagle okazuje się, że to było kłamstwo i nigdzie indziej jej teraz nie znajdę w normalnej cenie.
Jedynie jest teraz nadzieja, bo osoba, która odpisała mi na fb, napisała mi, że ten sam model karty ale