Wpis z mikrobloga

@Umeraczyk: jak Jackie umierał i dawał relic to włożył sobie broń w głowę i ja wyjął i mi ją dał zamiast relica. Przed patchem już to robiłem, bo wyłączyłem grę od razu po tym i nie było tego buga xD
Ale i tak warto zainstalować. Gra wygląda już znacznie lepiej. Chociaż były też bugi związane z jakimiś latającymi cieniami nad budynkami jak ładowałem helikopterem z silverhandem xD no przyda się jeszcze kilka patchów na pewno xD
@kcrgs: Na PC z patchem 1.03 miałem ten sam błąd z tym pistoletem w głowie Jackiego zamiast chipu, tak więc 1.04 tego buga nie powoduje, tylko on jest już w 1.03 i to również na PC.
@kcrgs: przecież to było na tym gameplayu z Silverhandem aka Kijanu Rivs. Serio nie oglądałeś najbardziej hajpowanego zwiastuna?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
_włożył sobie broń w głowę

@kcrgs: też to miałem XD albo jeszcze jak szedłem do tego ubera na początku misji to auto z dupy wystrzeliło jak z procy i walnęło w ścianę budynku ¯\
(ツ)_/¯ ale ogólnie stabilność na plus wydaje mi się po tym paczu
@kibellos: kurde, mnie takie najlepsze omijają jak na razie xD Fakt faktem jestem już coraz lepszej myśli co do CDPR. Oby dawali coraz to nowsze łatki to może będą mieli przebaczone i cyberpunk poprawi oceny na metacritic xD