Wpis z mikrobloga

@zolcix: właśnie dlatego zastanawiam się, jak w P0lsce opłaca się ten biznes carsharingowy. I to zastanawiałem się już przy zwykłych autach typu Corsa czy Clio, które i tak kosztują pewnie z 60k PLN + ciągły serwis. Przecież ludzie traktują te auta gorzej jak gówno, w dodatku porzucają gdzieś w krzakach. Przecież taki samochód nie ma szans się zwrócić a co dopiero zarobić na siebie.
  • Odpowiedz
  • 2
@zolcix A wiecie że podobno panek nie kupuje ubezpieczenia, bo ma takie koszty, że lepiej mu kilka aut na straty spisać niż płacić ubezpieczenie za to wszystko? xD
  • Odpowiedz
Nie rozumiem ludzi, którzy wynajmowanym autem robią jakieś fikołki na ulicach. Przecież w każdej umowie są podpunkty, że w razie rażącego łamania przepisów ponosi się koszty naprawy, mandatów itp plus koszty manipulacyjne. Ludzikom się wydaje, że wynajmując auto mogą robić z nim co chcą bo nie jest ich. A prawda jest taka, że ponoszą jeszcze większą odpowiedzialność za swoje czyny niż we własnym aucie.
  • Odpowiedz
Tak sobie pomyślałem na początku, że się pewnie okaże się, że nie gościa wina, a wykopki będą odrazu lały pomyje jaki to dzban że mocy nie opanował. Prawie zgadłem, szkoda że chłop po piwie był czy tam po kieliszku wina, ma pecha. A i tfu wam na ryj robaki, którzy oceniacie bezkrytycznie wszystko na podstawie jednego zdjęcia.
@adaskowro dzięki za wyjaśnienie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Iudex: Nie byłbym zdziwiony, ciągną hajs od ludzi za każde pierdoły wystarczy poczytać grupkę na FB, na dodatek ubezpieczenia dla wynajmowanych aut ponoć mocno poleciały do góry odkąd pojawił się carsharing w Polsce
  • Odpowiedz
@RonaldReaganPL: @Czill23: 6k płaci jak nie przekroczy o 30km/h dozwolonej prędkości i nie będzie pijany.
@Wsxedcrfv: nie jest tak, żeby wynająć auta z klasy egzotic musisz wydać najpierw bardzo ale to bardzo dużo pieniędzy (teraz już nie pamietam) żeby moc wynająć taka corvette albo rangę rovera, do tego spełnić bodaj pare innych warunków. Ogółem to nie takie proste
  • Odpowiedz
@zolcix: A na Śląsku dalej same Yarisy w hybrydzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Innogy ze swoimi i3 tylko w Warszawie, a Panek ma bardzo mała flotę na Śląsk. Chętnie bym częściej korzystał, ale najczęściej nie ma żadnego auta w pobliżu.
  • Odpowiedz
@zolcix: Panek carsharing to bardzo kiepska firma, skasowali mi bonusy na koncie nie podajac przyczyny, od miesiaca czekam na usuniecie konta, regulamin napisany celowo pod pociaganie odpowiedzialnosci za wszystko uzytkownika, jak wyslalem im maila z prosba o interpretacje postanowien umownych to zero odezwu. Dno i wodorosty
  • Odpowiedz
czesto widze gowniarzy ktorzy spod swiatel startuja i rozpedzaja sie do 100 w kilka sekund (w srodku miasta).


@Wsxedcrfv I co w tym złego? Jestem pierwszy na światłach, przede mną pusta droga dwu lub trzypasmowa, żadnych pasów, skrzyżowań, startuje z launch control, rozpędzam się do 100 i po tym zwalniam - no rzeczywiście OGROMNE ZAGROŻENIE stwarzam XD
  • Odpowiedz